__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Вирізка прорізів (опорних, не опорних)

Вирізка прорізів (опорних, не опорних) -фото

Компанія Fidelit-Stroy пропонує широкий перелік будівельних робіт, у тому числі реалізується вирізка отвору в стіні, яка є опорною у квартирі, оформлення прорізів в перегородках будівель. У ході перепланувань часто приймають рішення щодо перенесення розташування дверей, виконання додаткових арок, входів. Процес включає зняття старої конструкції, демонтажні роботи, відновлення потрібної форми та низку інших дій. Але приступати до реалізації планів можна лише за наявності дозволу, особливо за бажання додати зміни у стіни опорної категорії. Ми робимо з душею, на вирізку прорізів у стіні ціни по Харкову залишаються лояльними. Залучаються досвідчені спеціалісти, використовується обладнання професійної категорії.

Використання актуальних методів різання

Виконання прорізів виконується в бетоні, цеглі та інших матеріалах, вони відрізняються за товщиною, рівнем утворення пилу, складністю. При цьому важливо не пошкодити сусідні стіни та конструкції. У ряді випадків розширення вимагає внесення змін до залізобетонних конструкцій та зварювання. Вартість вирізки отвору в цегляній стіні буде розрахована індивідуально, з урахуванням потрібної технології, складнощів перекриття та інших факторів.

Свердління, різання та інші операції вимагають коректного вибору інструментів, інакше процес може затягнутися. При цьому в першу чергу враховується матеріал стін, довбати поверхню кувалдою та зубилом не рекомендується. Так є ризик пошкодження сусідніх поверхонь, у тому числі підлоги, стелі. Наші спеціалісти використовують сучасне обладнання. Щоб зробити виїмку потрібних габаритів, використовується алмазне, кисневе та гідроабразивне різання.

Кисневе різання

Технологія кисневого різання передбачає застосування газу у чистому вигляді. Від того, якою буде його концентрація, залежатиме і його витрата. Якщо газ буде якісний, його витрата істотно знижується при створенні прорізів. Кисень використовується з чистотою 98-99% і це вважається найбільш чистим продуктом. Якщо відсоткове співвідношення буде нижчим, то, відповідно, його витрата буде більшою, а також знизиться швидкість розсічення металевих поверхонь.

Кисневе різання проводиться за наступними етапами:

 1. З мундштука горючий газ разом із киснем виходить, утворюючи процес горіння. З'являється полум'я, яке називається підігріваючим.
 2. До температури горіння відбувається нагрівання металу. Чистий кисень, що подається, запалює матеріал.
 3. Відбувається поява наскрізного отвору.
 4. Далі різак поступово переміщується, поступово розтинаючи метал.

Алмазне різання.

Ціна на вирізку отвору в бетонній стіні буде вищою, ніж у випадку роботи з перегородкою з гіпсокартону. Потрібно досить дороге обладнання, зараз воно стало компактним і дозволяє зробити розріз у матеріалі алмазним різцем. Для цього фахівець використовує спеціальне обладнання. Обов'язково виконується розмітка, до початку дій уточнюється:

 • наявність каркасу для армування;
 • товщина;
 • марка стінової плити;
 • наявність комунікацій.

Може бути потрібне посилення, навантаження залежить від рівня будівлі, особливо в панельних квартирах.

Гідроабразивна методика  

Це холодний варіант різання, який також потребує спеціалізованого обладнання. Струмінь води подається зі значною швидкістю, в ємності вона переміщується з абразивними складовими близько 0,4 мм. Суміш призводить до руйнування всього, з чим торкається, а тиск дозволяє коригувати силу різання. За максимальних показників можна усунути навіть сталеві прути.

Позитивні сторони методу:

 • немає потреби гріти стіну або піддавати її механічному впливу;
 • висока точність;
 • вібрації не потрібні;
 • гази та домішки не потрібні, тому відсутнє забруднення екології;
 • можливість створення складної форми, роботи під різними кутами;
 • низькі показники шуму.

Підходить тільки для об'єктів, які не здані в експлуатацію, призводить до утворення бруду.

Виконання прорізів у опорних і не неопорних стінах

До старту робіт у панельних будівлях потрібно посилення дверного отвору в стіні, для цього потрібні тимчасові опори. Вони ослаблять тиск, а також фахівці керуються таким:

 • потрібно виносити або накривати меблі та знімати облицювання зі стін;
 • для різання спочатку намічаються всі лінії. Найчастіше за допомогою довгого свердла з алмазним покриттям виконуються виїмки у кутовій частині майбутнього отвору, намітка наноситься з другого боку;
 • реалізується різання по шматках, видалення, для усунення недоліків використовується алмазний диск та болгарка.

Представлений метод буде дуже актуальним для бетонних стін, але якщо для створення прорізів використовувалася цегла, то тут уже враховуються інші норми. Наприклад, його не ріжуть вздовж, додатково вище отвору виконується перемичка (ширше отвору). Ми впораємося з будь-якими завданнями, забезпечивши відповідність потрібним розмірам, зберігши безпеку будівлі та мінімізуючи запилення простору. Ми гарантуємо Вивіз сміття після ремонту.


 

Цікаво знати

Проріз у несучій стіні.

У цьому ролику порушимо питання вторинного житла та комплексу робіт з вирізки та посилення отвору в несучій залізобетонній стіні панельного будинку.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи