__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж електричної теплої підлоги

Монтаж електричної теплої підлоги -фото

Створення комфортних умов для проживання потребує певних інвестицій, у тому числі площа вимагає якісного опалення. Монтаж теплої електричної підлоги у Харкові усуває недоліки недостатнього обігріву в холодну пору року, а також складнощі із забезпеченням відповідного температурного режиму у міжсезоння, коли централізована подача не проводиться. Спеціалісти компанії Fidelit-Stroy надають професійне укладання кабелю, матів, плівок, ізоляції під камінь, ламінат, плитку, інші Електромонтажні роботи. Ми робимо з душею та працюємо як у приватних будинках, так і квартирах, до списку послуг також входить Ремонт ванної кімнати та санвузла. Зв'яжіться з нами для прорахунків або виїзду спеціаліста у зручний для вас час.

Установка будь-якого виду електричної підлоги

Електроживлення систем дозволяє отримати комфортну температуру, такий формат обігріву допустимий для більшості приміщень. При цьому схема укладання спеціальної електропроводки має виконуватися індивідуально. У тому числі роботи виконуються з такими видами оформлення:

  • із термоматами;
  • на основі електричного кабелю;
  • інфрачервоні (з термоплівкою).

Монтаж електричної теплої підлоги недорого буде виконаний фахівцями з тривалим стажем роботи та наявністю достатніх знань щодо виконання роботи. Кабель найкраще поєднується з каменем, гранітом та подібними матеріалами, які не постраждають у ході коливань температурного режиму. Комфорт системи забезпечується шляхом оперативного прогріву вказаних покриттів. Термомати також мають попит, оскільки відсутнє розширення, ризик нанесення пошкоджень поверхні підлоги. Під ламінат рекомендується термоплівка, вона розташовується відразу під декоративним шаром, але нагрівання до 30 градусів виключає пошкодження та зміни форми. Також такий варіант рекомендується під вінілові матеріали, інженерну дошку, паркет.

Установка теплої підлоги. Основні етапи

Наші фахівці завжди працюють в індивідуальному порядку, вартість монтажу теплої підлоги буде розрахована по прайсу. Обов'язково дотримуються рекомендацій виробників, технології.

Стандартний процес монтажу передбачає такі моменти:

  • виконання розмітки. З використанням кабелю враховуються області, відведені під меблі. На таких ділянках обігрів не провадиться, винятком є ​​термоплівка. Причина у порушенні конвекційного потоку, що призводить до швидкого псування МДФ, ДСП;
  • розташування матів, кабелю, плівки. Також у ціну послуг включається монтаж терморегулятора та термостату. Буде обрано відповідне проведення (за необхідності), можливе доповнення ПЗВ;
  • укладання електричної теплої підлоги у квартирі виконується з формуванням стяжки (для матів та кабелю), термоплівки розташовують на місці після підготовки основи;
  • монтаж обраного декоративного шару (ламінат, плитка тощо);
  • перевірка обладнання, у тому числі регуляторів, датчиків, вимірювання температур;
  • здача об'єкту.

Замовлення монтажу теплої підлоги

Компанія Fidelit-Stroy пропонує комплексні послуги, у тому числі ми можемо детально розрахувати кількість матеріалів, підготувати поверхню, надати корисні рекомендації, або навіть Монтаж міжкімнатних дверей. В наявності інструменти та обладнання. Усі послуги надаються з оформленням договору, тож ви нічим не ризикуєте. Ми гарантуємо своєчасне складання замовлення, виконання повного обсягу робіт і високу якість. Отримайте рівну і красиву поверхню підлоги з можливістю обігріву до комфортної температури, дотримання стандартів забезпечує її безпеку і комфорт управління.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи