__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Про компанію

Про компанію-фото

Ми – ремонтно-будівельна компанія «Fidelit Stroy»

Засновник компанії ще у старші шкільні роки хотів піти на навчання з можливістю подальшої реалізації знань, їх практичного застосування. Так і вийшло, після вступу до будівельного університету він одночасно працював на будівництві, створивши свою бригаду, набираючись досвіду і заробляючи гроші, тому що стипендії не вистачало молодій людині. Так вдалося отримати солідний досвід у 5 років та червоний диплом навчального закладу одночасно.

До подальших досягнень привело бажання розвиватися, коли досягти великих результатів, працюючи своїми руками стало неможливо, власник компанії почав шукати інших фахівців, замовників та організовувати спільну роботу. Велася робота з бюджетом, як різні компанії, у тому числі виконувалася обробка фасадів під'їздів, але в результаті ми дійшли підсумкової концепції. Ми працюємо з тими, хто готовий розділяти наші цінності, розуміти значущість праці та чесно сплачувати за послуги. Саме так з'явився Fidelit Stroy, і з того самого часу ми не зупиняємось, розвиваємось та ростемо з кожним роком.

Як розвивалася компанія

Основні етапи та рішення, з якими зіткнувся власник компанії:

 • робота на іншу людину в будівельному напрямку, в тому числі нанесення декоративних штукатурок та утеплення фасадів;
 • перші кроки на шляху до самостійної діяльності, спочатку робота велася своїми руками, а пізніше – через організацію;
 • ряд невдач, розчарувань, бажання все кинути та спробувати знову – в іншому напрямку;
 • повернення на роботу, з якої все починалося, але вже на посаді організатора;
 • діяльність, пов'язана з бюджетними об'єктами з подальшим розчаруванням. Довелося особисто зіткнутися з низькою оцінкою праці, відсутністю моральних цінностей, відкатами та тривалим очікуванням виплат;
 • припинення робочих відносин з партнерами та директором. На цьому етапі довелося розбиратися з боргами, оскільки коштів не було;
 • створення Фіделіт Строй, формування своєї команди, що розділяє цінності власника;
 • спільна робота, просування, зростання та розвиток, що триває досі.

На даний момент Fidelit-Stroy не має франшиз, обидва офіси розташовані у місті Харків. Наше гасло – Робимо з Душею.

Основник та основна медійна особа – Олійник Максим.

Саме завдяки проходженню такого непростого шляху вдалося створити компанію Фіделіт Строй. Із самого початку із засновником були вірні помічники та надійні люди: Марія Олійник, його права рука – Федасов Ярослав, який відповідає за ведення будь-яких об'єктів та всі технічні завдання. Також до перевірених фахівців належить Лузгарьов Андрій, який займає посаду виконроба, він є найдосвідченішим фахівцем компанії, молодий виконроб – Золотаренко Сергій, який відучився в тому ж університеті, що і власник компанії, що має солідний досвід виконробом у компанії “Авантаж”, у тому числі займався будівництвом будинків. Оскільки подальших шляхів до розвитку не було, Сергій прийняв пропозицію щодо ведення об'єктів. Його успішна робота допомагає отримати ідеальні результати кожного замовника. Досвід набирається з кожним завершеним об'єктом, доведеним до ідеалу завдяки старанності та старанності.

Також у компанії є головний дизайнер – Інна, людина творча, обдарована, енергійна і всебічно позитивна. Вона готова запропонувати найкращі рішення для кожного замовника та вкладає у роботу всю душу. Для реалізації поставлених завдань у відділі дизайну додатково працює помічниця та спеціалісти з візуалізації, креслень. Для покращення якості послуг на додаток до 2 вищої освіти дизайнер відвідує майстер-класи, семінари, що позитивно впливає на створення дизайн-проектів для компанії.

Порівняно новим співробітником є ​​Вітвіцький Сергій, який обіймає посаду виконроба. Після завершення стажування він приступив до відповідальнішої роботи, отримав значний досвід, виконав багато роботи руками, працював на будівництві. У виконанні завдань різної складності йому допомагає чуйність, порядність, відповідальність, доброта, а ще Сергій є майстром спорту СРСР з великого тенісу, що чудово відображає його цілеспрямованість.

У штаті компанії на даний момент присутні такі фахівці:

 • 2 менеджери;
 • 4 виконроби;
 • 6 дизайнерів (1 головний);
 • 20 постійних працівників;
 • 25 субпідрядних спеціалістів.

Постійна різнопланова діяльність сприяє розвитку, ми знаходимо рішення найрізноманітніших завдань. Для додаткового розвитку ми освоюємо цікаві напрямки під час семінарів, майстер-класів.

Досвід та досягнення

На початковому етапі кар'єри значним досягненням для керівника Максима стало утеплення всього фасаду дитсадка. Це було складне завдання, але вдалося впоратися на 100%!

Також серед проектів, що запам'ятовуються, при роботі з бюджетом варто виділити реконструкцію з фальшивих фасадів на Куликівському узвозі та по вулиці Дарвіна.

Кожен наш проект, виконаний для замовників і повністю відповідний вимогам, є важливим і значущим, а безліч позитивних відгуків є підтвердженням цього!

Переваги співпраці

 1. Ми прості, порядні люди і завжди прагнемо робити з душею!
 2. Ми маємо значний досвід та вирішуємо завдання будь-якої складності.
 3. Відсутність плинності, перевірені співробітники дозволяють давати гарантії позитивного результату.
 4. Постійна робота в одній команді дає змогу виконати всі вимоги.
 5. Виконуємо Ремонт квартир, будинків та приміщень.

Дзвоніть! Ми раді кожному клієнту!

10+

років досвіду співробітників

180 +

виконаних об'єктів

12

місяців гарантії

100%

звітність за роботи

наші спеціалізації

Ремонт квартир

Компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити капітальний ремонт під ключ з офіційним оформленням домовленостей та гарантіями якості, з якими Ви можете ознайомитись на сторінці “Гарантії та сервіс” . Представлений формат співпраці дозволяє перекласти монтаж, перепланування, зонування та інші операції на плечі спеціалістів. Працювати під ключ зручно, оскільки за результат відповідає одна компанія.

перейти в ремонт квартир
Про компанію-1-фото

Исторія нашого розвитку

2015 рік

Червоний диплом ХНУ Будівницта та архітектури

Олійник Максим закінчує університет з червоним дипломом та 5-ма роками досвіду у будівницві на практиці.(весь час навчання він працював)

2016 рік

Перші спроби делегування робіт

Перші кроки на шляху до самостійної діяльності, спочатку робота велася своїми руками, а пізніше – через організацію.

2017 рік

Ряд розчарувань

Припинення робочих відносин з партнерами та директором.

2018 рік

Створення компанії Fidelit Stroy

Формування своєї команди, що розділяє цінності власника. Спільна робота, просування, зростання та розвиток, що триває досі.

наші дні

Не зупиняємось!

На даний момент Fidelit-Stroy не має франшиз, обидва офіси розташовані у місті Харків. Наше гасло – Робимо з Душею.

наша команда

Fidelit Stroy – команда висококласних фахівців

Директор компанії

Максим Олійник

Максим керівник та засновник компанії Fidelit Stroy.

права рука Максима

Федасов Ярослав

Відповідає за ведення значної частини об'єктів, вирішення більшості масштабних технічних завдань. Людина вона дуже творча і підходить до будь-якого завдання дійсно з душею!

Виконроб

Андрій Лузгарьов

Крім практичного досвіду в ремонтах, Андрій, близько 5 років, пропрацював директором комунального підприємства, у нього в підпорядкуванні було більше 50 осіб

Ремонт з Fidelit Stroy – це тільки позитивні емоції-фото

Переваги

Ремонт з Fidelit Stroy – це тільки позитивні емоції

Без клопоту

Ми можемо взяти на себе всі організаційні питання закупівлі чистових матеріалів, від лампочок до вбудованих меблів від провідних виробників.

Прозоро

Після підписання договору вартість робіт не зміниться, якщо ви не вирішите збільшити чи зменшити кількість робіт.

Персональний керівник

Весь ремонт займається однією людиною, що допомагає досягти максимальної комунікації і всі питання сфокусувати в одному місці.

Гарантія

На всі роботи поширюється повна гарантія 12 місяців.