__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Наша компанія працює по программі “єВідновлення

Ґрунтовка

Ґрунтовка-фото

Всі ті, хто починає ремонт, задаються одним і тим же питанням: «Чи потрібна грунтовка стін перед фарбуванням або поклейкою шпалер?». Досвідчені майстри вам скажуть однозначно: «Потрібна», - оскільки дуже важливо добитися не тільки гладкості на поверхні перед тим, як фарбувати або клеїти, а й збільшити адгезію, щоб два матеріали мали гарне зчеплення один з одним. Також ґрунтовка необхідна у випадках:

  1. Поява темних плям, які потрібно замаскувати.
  2. Утворення тріщин, порожнин і нерівностей на поверхні стіни.
  3. Поява суперечка грибків та цвілі.
  4. Просочення стін для кращого зчеплення зі шпалер.
  5. Збільшення адгезії.
  6. Додаткове утеплення стіни.

Вартість ґрунтування стін під шпаклівку залежить від обсягу робіт, якості стіни, а також матеріалу, який використовуватимуть майстри. Якщо ви хочете досягти ідеально рівної стіни, яка не тільки буде гладкою, а й утепленою та захищеною від можливого потрапляння грибкових мікроорганізмів, звертайтесь до нас. Наші майстри все роблять із душею і відповідально підійдуть до такої роботи, адже ґрунтовка – це найважливіший підготовчий етап у процесі поклейки шпалер. У нас ви зможете замовити ґрунтовку перед фарбуванням стін недорого, оскільки ми співпрацюємо з багатьма компаніями з виготовлення матеріалів.

Види грунтовки

Розцінка на попередню ґрунтовку залежить, в першу чергу, від матеріалу ґрунтової рідини. Залежно від складу розрізняють:

  1. Акрил. Його використовують на бетонних чи гіпсокартонних поверхнях, які покриті штукатуркою. Акрил забезпечує гарне зчеплення із різними фарбами. Для нанесення на поверхню використовують розпилювач. Перевага акрилової ґрунтовки в тому, що вона дуже швидко сохне – до 4 годин. (буде цікаво, Дизайн ванної)
  2. Алкідні ґрунтовки використовують для ґрунтування дерев'яної поверхні та оброблених деревних плитах. Лягає така ґрунтовка на ПВХ, пластик та скловолокно. При нанесенні використовується пензель.
  3. Гліфталеві ґрунтовки застосовуються для металу та дерева. Для їхнього нанесення використовується валик. Наноситься перед емаллю та повністю висихає протягом доби.
  4. Полівінілацетатні. Підходить така ґрунтовка для будь-якого матеріалу, але за однієї умови, що надалі поверхня буде оброблена полівінілацетатною фарбою.
  5. Перхлорвінілові. Використовується склад для цегляної бетонної поверхні. Ідеально підходять для обробки будь-яких металів. Застосовується тільки на зовнішніх обробках, швидко сохне та не боїться погодних умов.
  6. Полістирольні застосовуються на дерев'яних поверхнях. На таку ґрунтовку дуже добре лягає фарба.
  7. Бетон-контакт є ідеальним варіантом для застосування на бетонних, дерев'яних, металевих, скляних та пофарбованих поверхнях. Також добре себе показує і на кахельній плитці (див. Плиткові роботи) та інших поверхнях.

Інструменти для ґрунтування

Грунтування стін та стель під ключ нашими майстрами відбувається із застосуванням якісних інструментів. Майстри використовують правильно підібрані кисті, щітки та валики, після яких у ґрунтовці не залишається ворс, а сам склад наноситься економно. Важливо враховувати тип щетини з погляду покриття та роботи, яку потрібно виконати. Ми використовуємо синтетичні щетинки, які є більш зносостійкими і служать у п'ять разів довше, ніж натуральні щітки. Оскільки вони не вбирають багато води, вони не набухають і не викликають появи слідів на фарбі. Таким чином вони забезпечують чисту обробку всіх фарб на водній основі. Валики ми також підбираємо за типом ґрунтовки. В основному ми використовуємо поролонові та овчинні валики з коротким та середнім ворсом.

Грунтовка стін під плитку у Харкові допоможе вам підготувати ідеальну стіну для подальших оздоблювальних робіт. Звертайтесь до нас, щоб викликати професійних майстрів для оцінки роботи та розрахунку вартості за нею. Ми гарантуємо Генеральне прибирання після ремонту,яке входить до переліку наших послуг.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи