__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Установка лічильників тепла

Установка лічильників тепла -фото

Для мінімізації витрат на опалення рекомендується встановлення лічильника тепла у багатоквартирному будинку. У цьому випадку ви будете оплачувати за якість послуг, оскільки температура теплоносіїв, що подаються, далеко не завжди відповідає нормам. Контроль за станом води, що поставляється до батареї, актуальний на будь-яких об'єктах, у тому числі монтаж спеціального обладнання проводиться на замовлення мешканців квартир. Компанія Fidelit-Stroy надає послуги з розташування нових лічильників та заміни раніше використовуваних пристроїв. Майстер може прибути на місце у день звернення або обрані замовником час та дату. Ціни на встановлення лічильників тепла у Харкові підтримуються на лояльному рівні, при цьому зазвичай вдається платити менше, ніж у разі розрахунків за стандартним тарифом. Облік дозволяє платити лише за поставлене тепло, зазвичай споживачі відзначають 20-40% економії.

Порядок встановлення

Реєстрація (перевірка) лічильників від наших партнерів виконується силами компанії, що значно полегшує життя наших замовників. Фахівці знають усі тонкощі процесу та допоможуть в організації кожного етапу.

Починати треба з наступного:

 • збори мешканців з метою збору підписів та оформлення рішень;
 • направлення листа від ЖЕКу до організації, що відповідає за теплопостачання. Вони нададуть технічні умови для монтажу;
 • все це здається в організацію теплопостачання, ми допоможемо прискорити процес;
 • після отримання ТУ потрібно зв'язатися з нашою компанією, буде обраний відповідний типорозмір, а також запірно-регулююча арматура. Виконується формування проекту, його узгодження;
 • укладення договору;
 • оплата вартості обладнання та лічильника, він буде встановлений, зданий на облік теплопостачальної компанії. Терміни обмежено до 2 тижнів, а після підписання введення в експлуатацію збирається решта суми.

Монтаж теплолічильників не вплине на температуру радіаторів, у разі наявності субсидій чи пільг вони також зберігатимуться. Змінюється формат оплати, оскільки розрахунки реалізуються виключно у межах опалювального періоду.

Установка теплолічильників у квартирах

Вартість встановлення індивідуального лічильника тепла також досить оперативно окупається, оскільки мешканці уникають переплати за нагрівання води для радіаторів. Можливий монтаж у новобудовах при горизонтальному розведенні опалення. Виключається виплата за обігрів ділянок загального користування, що включаються до квитанцій у разі стандартного обслуговування. Ми робимо з душею і намагаємось запропонувати максимально зручний формат співпраці, високу якість послуг та забезпечити ваш комфорт та вигоду.

Повний перелік послуг

Компанія Fidelit-Stroy передбачає всі можливості для отримання вигоди при оплаті та зручності використання обладнання.

У тому числі ми пропонуємо:

 • допомога у виборі параметрів теплолічильника з урахуванням усіх факторів, у тому числі типу розведення у вашому будинку;
 • підготовку та допомогу в оформленні всіх необхідних документів. Ви заощадите час і нерви, виконавши все без помилок і уникнете проблем з тепломережою;
 • монтаж лічильників тепла у вибраному місці з дотриманням стандартів та нормативів;
 • перевірка роботи пристроїв, введення в експлуатацію;
 • здача об'єкта в обумовлені терміни.

Для виконання подібних робіт залучаються кваліфіковані спеціалісти зі значним стажем роботи, у яких є все необхідне обладнання, інструменти. Ми відповідально ставимося до вимог замовників та стандартів, забезпечуючи високий рівень обслуговування від етапу консультації до завершення роботи. 

Дивиться ще Установка плінтусів.


 

Цікаво знати

Встановлення личильників тепла

Грамотний проект опалення квартири включає заміну радіаторів на сталеві з термоголовками, встановлення ультразвукового теплового лічильника.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи