__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Мозаїчна штукатурка

Мозаїчна штукатурка -фото

Ремонт квартир та їх оздоблення приміщень мозаїчною штукатуркою має попит для декору приміщень і зовнішніх стін. У тому числі її обирають для балконів, коридорів, цоколя, віталень та інших кімнат. Представлений тип покриття стали використовувати порівняно недавно, але він настільки привабливий своїми технічними характеристиками, що обирається для частин огорож, терас та інших поверхонь. Компанія Fidelit-Stroy пропонує нанесення мозаїчної штукатурки під ключ із гарантією якості, ми робимо з душею та працюємо за сучасними технологіями.

Чому варто вибрати мозаїчну штукатурку?

Покриття добре показує себе на різних поверхнях, ціна робіт декоративною мозаїчною штукатуркою розраховується по прайсу. Ми забезпечимо збереження всіх позитивних характеристик покриття:

 • підвищена стійкість до опадів, температурних коливань, дії вологи;
 • промені сонця також не завдає декору шкоди, на тривалий період зберігається привабливий зовнішній вигляд;
 • висока міцність. Забезпечується стійкість до будь-якого механічного впливу;
 • кам'яна крихта, фунгіцидні добавки та інші компоненти не заважають вентиляції. Також не накопичується рідина, тому штукатурка підходить для використання за умов підвищеної вологості;
 • практичність. Допускається використання для поверхонь з бетону, цегли, цементу та інших основ;
 • тривалий термін використання та простий догляд;
 • зерна з мармуру та різні добавки дозволяють сформувати різні забарвлення для створення оригінальності;
 • небезпечних компонентів у складі немає.

Монтаж всіх видів мозаїчних штукатурок

Оздоблення фасаду мозаїчною штукатуркою, Обслуговування об'єктів та робота в приміщеннях виконується різними складами, вибір робиться з урахуванням переваг замовника та потрібних характеристик. Використовуються різні категорії наповнювачів, у тому числі граніт, мармур та кварц. Відрізняється і метод нанесення фарби на штукатурку, наявність декількох забарвлень дозволяє отримати чудовий ефект. Для покриття використовують різні фарби, використовуються природні відтінки. Виділяють продукцію за складом та розміром частинок, у тому числі пропонується дрібнофактурна, середньофактурна тощо. Чим добавка більша, тим більше товстий прошарок створюється. Але перед цим використовується Ґрунтовка.

Послуги з нанесення мозаїчних штукатурок

Замовити мозаїчну штукатурку в Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy, у кожному окремому випадку перебіг робіт індивідуальний. Значення має основа, склад матеріалу.

У внутрішніх приміщеннях дотримуються таких правил:

 • вирівнювання основи (застосовується штукатурка маякова/безмаякова або проводиться поклейка утеплювача з подальшим армуванням з фасадною сіткою);
 • проводиться грунтування поверхні спеціальною грунтовкою з кварцем і обов'язково заколірованной в колір мозаїчної штукатурки;
 • процедура безпосереднього нанесення мозаїчної штукатурки;
 • при необхідності проводиться додаткове розкриття лаком.

Замовлення послуг з нанесення мозаїчної штукатурки

Компанія Fidelit-Stroy допоможе з вибором штукатурки, розрахунками її кількості, підготовкою поверхні до нанесення. Ми рекомендуємо лише перевірені матеріали, які відповідають нормативам ДСТУ. Оздоблення інтер'єру мозаїчною штукатуркою виконується в обумовлені терміни, використовується професійне обладнання, залучаються досвідчені фахівці, що дозволяє досягти естетичності та міцності. Для консультації або виклику замірника заповнюйте заявку на нашому сайті або зателефонуйте нашим фахівцям за вказаним номером телефону.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи