__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт комерційної нерухомості

Ремонт комерційної нерухомості

Компанія Fidelit-Stroy готова здійснити комплексний ремонт під ключ комерційної нерухомості недорого. Ми робимо з душею, виконуючи проекти будь-якого рівня складності, можлива комплексна зміна простору, будівель всередині та зовні. Також ремонтуємо гаражі, підприємства, офіси, бізнес-центри, ресторани, Ремонт салонів краси, об'єкти різного призначення. Позначена категорія приміщень потребує обробки та корекції дефектів кожні 4-5 років. Враховується стан окремих ділянок, будівлі в цілому, нерідко достатньо оновлення покриття, в інших випадках потрібне проектування, бетонування, заміна електропроводки, вентиляції. Частота ремонту визначається з урахуванням класу будівлі, стану облицювання та умов експлуатації. Найскладніше діяти за потреби у переплануванні, компанія Fidelit-Stroy впорається з будь-якими завданнями, допоможе вкластися до бюджету та уникнути ризиків.

Підготовчі роботи

Спочатку варто викликати майстра для проведення вимірів та обговорення деталей роботи. Далі буде розрахована вартість ремонту комерційної нерухомості, ми працюємо за прайсом та підтримуємо конкурентоспроможні тарифи. Фахівці допоможуть продумати всі нюанси перепланування або змін.

Послідовність взаємодії така:

 • відвідування об'єкта інженером. Дозволяє оцінити потребу оновлення комунікацій, будівництва перегородок тощо;
 • формування дизайн-проекту з відображенням усіх пунктів щодо матеріалів, що вносяться;
 • створення кошторису з урахуванням усіх чинників;
 • оздоблення приміщень, монтаж перегородок, оновлення покриття та решта запланованих робіт;
 • здавання готового ремонту замовнику.

Затребувані роботи під час ремонту комерційних об'єктів

Капітальний ремонт комерційної нерухомості призводить до потреби широкого переліку робіт, до популярних рішень можна віднести наступне: 

 1. Зонування. Дозволяє розподілити приміщення для підвищення функціональності чи з естетичною метою. Ми знесемо зайві стіни або збудуємо глухі, напіввідкриті конструкції.
 2. Сантехнічні роботи. З урахуванням стандартів, норм та переваг замовника проводиться монтаж труб, сантехніки.
 3. Розміщення електрики. Обов'язково перевіряється стан проводки, її потрібно своєчасно змінювати, коригувати з урахуванням розташування техніки. Також оновлюються застарілі світильники, розетки та вимикачі.
 4. Підготовка поверхонь. Ціни на ремонт комерційного приміщення під ключ багато в чому залежать від поточного стану стелі, стяжок підлоги, стінок. Якщо вони нерівні, з тріщинами та іншими дефектами, буде використано шпаклівку або листи гіпсокартону. Наша команда фахівців впорається з виконанням стяжок будь-якого типу та якісною підготовкою під усі категорії покриття. У терміни робіт обов'язково закладається період, необхідний для застигання розчинів.
 5. Встановлення віконних та дверних блоків. Отвори для монтажу готують заздалегідь, далі поставимо на місце всі вибрані конструкції. При виборі дверей обов'язково враховуються стандарти пожежної безпеки.
 6. Чистові роботи. Ціни на ремонт комерційних приміщень у Харкові будуть розраховані нашим представником в індивідуальному порядку. Компанія Fidelit-Stroy працює з різними видами матеріалів. Нерідко велике значення має зовнішній вигляд, багато закладів стикаються зі строгими гігієнічними нормами, все це враховується на етапі формування проекту.

Також виконується великий перелік додаткових послуг. Обсяг робіт буває великим, також виконується оздоблення в окремих приміщеннях. Можливі роботи зі встановлення обладнання, додаткове чистове прибирання.

Роботи «під ключ»

Компанія Fidelit-Stroy підійде до всіх поставлених завдань із максимальною відповідальністю. Оскільки за всіма етапами ремонту стежать наші співробітники, замовник позбавляється зайвих проблем. Ми використовуємо обладнання та інструменти професійного рівня, вміємо працювати з різноманітними матеріалами, долаємо великі обсяги поставлених завдань.

Практикується індивідуальний підхід, найчастіше на комерційних об'єктах передбачаються такі етапи робіт:

 • заміри, складання плану;
 • закупівля необхідних будівельних матеріалів, їх доставка;
 • вирівнювання підлоги, стелі, стін;
 • оновлення труб, електрики;
 • оздоблювальні роботи;
 • монтаж освітлення;
 • розташування меблів.

Пропонуємо вивчити наш прайс на косметичний ремонт комерційних приміщень чи капітальні зміни. Ми гарантуємо відповідальне виконання всіх видів оздоблення, що забезпечує високий рівень якості. Ви отримуєте проект, який відповідає найвищим вимогам.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи