__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Кантрі

Стиль кантрі – можливість досягти комфорту та унікальності, концепція створюється індивідуально, поєднує елементи заміського простору та сучасні тренди. Напрямок утворився на основі оформлення традиційних фермерських будинків, після урбанізації люди стали прагнути до натуральності та простоти. Дизайн інтер'єру в стилі кантрі в Харків підійде всім, хто бажає затишку без зайвої вишуканості. При цьому простір виглядатиме чудово, адже дизайнер підбере відповідні відтінки, меблі, додавши природних матеріалів та креативності.

Чим виділяються інтер'єри у стилі кантрі?

Простір у стилі кантрі зображує сільський американський стиль, покращений шляхом якісного оздоблення. Також виконується стилізованість декором вінтажного спрямування. Реалізація наближеного до природи стилю може мати різні відмінності, оскільки з урахуванням нюансів клімату та звичок у регіонах з'явилося кілька напрямків. У тому числі часто замовляють проектування, наближене до шале, французького кантрі, а також італійської та німецької варіацій. Існує навіть російський кантрі, але частіше замовники віддають перевагу американському. 

Якщо Ви все ж таки ще не готові до тематичних інтер'єрів, то радимо звернути увагу на Дизайн у стилі Кежуал.

Характерні риси кантрі в інтер'єрах

Ціни на стиль кантрі в дизайні приміщень зберігаються на лояльному рівні, наш спеціаліст виконує візуалізацію, креслення, складе кошториси, обравши матеріали. Розробка виконується з урахуванням усіх вимог, бюджету, підхід обов'язково передбачає вимірювання кімнат. Кантрі – це не просто солома, тростина, камінь та дерево, адаптуються лише окремі прийоми з напрямку. Найкраще підійдуть розміри, властиві для великого будинку або Дизайн 2-х рівневої квартири, оскільки потрібний простір для встановлення масивних меблів. Але і для міських інтер'єрів розміщення можливе.

Варто виділити таке:

 • натуральні матеріали. Футуристичні форми та кольори відрізняються, як і штучні матеріали. Перевага надається бавовні, дереву, вовняним килимам,  ротангу, лозі, кераміці;
 • природність під час виборів забарвлень. У кантрі варто вибирати серед відтінків бежевого, коричневого, зеленого, білого. Замовити дизайн-проект у кантрі стилі недорого можна з упором на італійський варіант, у ньому також актуальний червоний, жовтий, яскраво-синій, бірюзовий і навіть теракотовий;
 • масивні меблі з дерева. Бажано досягти ефекту, немов меблі зроблені давно і своїми руками. Для стільців та столів використовується цільне дерево, краще, якщо проступатиме структура. Також актуальним є ротанг, затерта шкіра, у квартирах допускається менша громіздкість, але без вбудованих шаф;
 • природне та тепле освітлення. Можливий вибір точкових світильників, декор абажур, ми підберемо багаторівневі варіанти з вінтажним дизайном.

Замовте дизайн інтер'єру під ваші приміщення у нашій компанії. Ми робимо із душею і завжди раді допомогти з вибором, запропонувати унікальні рішення та надати повністю готовий проект кожному своєму замовнику. Романтичним стилем залишається Дизайн у стилі Прованс.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи