__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Утеплення фасадів

Замовити зовнішнє утеплення фасаду воліють для економії на опаленні, виключення промерзання, створення комфортабельного мікроклімату в приміщенні. Використовується сітка штукатурна, мінеральна вата та інші види утеплення, формуються покриття, що забезпечують привабливий вигляд та захист від зовнішнього середовища. Утеплення фасадів зовні дозволяє значно підвищити енергоефективність будь-яких об'єктів, роблячи їх відповідними сучасним стандартам. Також такий захист конструкції забезпечує покращення мікроклімату, створює акустичний комфорт.

Навіщо проводиться зовнішнє утеплення фасадів?

Послуги утеплення фасадів з фарбуванням мають попит, таку роботу готові виконати фахівці компанії Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею, усуваючи місця втрати тепла, знижуючи вкладення в охолодження та опалення. На цей момент є багато видів конструкцій зовнішніх стін, всі вони мають сильні та слабкі сторони. Ціна на послуги з утеплення фасадів пінопластом та іншими матеріалами досить швидко окупається завдяки їх перевагам.

У тому числі варто виділити таке:

 • покращення мікроклімату;
 • мінімізація тепловтрат;
 • забезпечення стабільності температур;
 • можливість підвищення пожежної безпеки;
 • покращення акустики;
 • відсутність впливу на внутрішній розмір приміщень;
 • під час робіт не потрібно їхати;
 • скорочення кількості містків холоду;
 • зміна виду фасаду та його посилення;
 • зниження ймовірності розвитку грибка та цвілі.

Утеплення фасаду мінватою під ключ або іншими матеріалами актуальне за різних архітектурних рішень: щілинні, каркасні стіни, за наявності штукатурки вентильованих фасадів. Наші спеціалісти допоможуть зробити правильний вибір, у тому числі з урахуванням товщини ізоляції, поверхні.

Як виконується зовнішня ізоляція?

На всіх стінах розміщуються спеціальні матеріали, також можливий захист тільки конструкцій, що найбільше страждають від вітру і холоду. Виконується робота шляхом кріплення чи накладання ізоляційних блоків. Найбільш популярна мінеральна вата або пінополістирол. Далі ізоляція покривається матеріалом, обраним замовником. На вартість роботи впливає ряд факторів, у тому числі матеріали, метод, кількість і розміри стін. Але така інвестиція вигідна у довгостроковій перспективі, також вона приносить багато користі.

На зовнішню частину фасадів діє таке:

 • термічні напруги;
 • сильний механічний вплив;
 • мікробіологічні фактори.

У тому числі негативно впливають вітер і опади, можливі випадкові удари, шкода, яку завдають навмисно. На будинки постійно діє пісок, пил, невеликі забруднення, погодні аномалії. Особливо сильно вітрове навантаження помітне по краях будівель, можливий поступовий прояв ушкоджень. Тому процес утеплення має виконуватись виключно професіоналами. Поганий стан шарів штукатурки або неправильна теплоізоляція можуть спровокувати відрив утеплення, його пошкодження, втрату вологостійкості та зовнішнього вигляду.

Чому варто замовити утеплення стін у компанії Fidelit-Stroy?

Утеплення стін зовні у Харкові виконується спеціалістами з досвідом роботи. Ми маємо все необхідне обладнання, техніку, інструменти. Майстри чудово розуміються на матеріалах і дадуть рекомендації з урахуванням вашої будівлі, особистих вимог, бюджету. Всі етапи обшивки виконуються з урахуванням стандартів, можливе фарбування, нанесення штукатурки, кріплення панелей та інші рішення. Якщо залишилися питання – телефонуйте нам і ми надамо повноцінну консультацію з будь-якого питання.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи