__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання-фото

Під час ремонтних робіт приміщення отримують досить сильні забруднення, у тому числі, якщо фахівці працювали акуратно. Неможливо уникнути будівельного пилу, також часто залишаються сліди фарби, клею, силікону, бруду, сліди затирання, наклейки на вікнах тощо. Тому проведення генерального прибирання після ремонту офісу чи квартири вдома необхідне. При діях самотужки робота вимагатиме багато зусиль і часу, тому простіше звернутися до фахівців. Компанія Fidelit-Stroy готова надати такі послуги, ми робимо з душею та враховуємо всі вимоги замовника.

Навіщо виконується генеральне прибирання?

Замовити генеральне прибирання квартири під ключ рекомендується після завершення всіх робіт з перепланування, Гідроізоляції або ремонту. Серед наших послуг є Виготовлення та встановлення меблів. Очищення спеціалістами нашої компанії допоможе виконати вологе чищення, а за необхідності і дезінфекцію приміщень, хімчистку за мінімальні терміни та з гарантією якості. На даний момент підтримується доступна вартість послуг, розрахунок виконується за прайсом, тому сума залежить від розмірів та стану об'єкта.

Основні етапи робіт

Після виконання оздоблювальних робіт, будівництва, ремонту найкраще діяти поетапно. Так можна забезпечити ідеальну чистоту у мінімальні терміни.

У комплексні роботи зазвичай сходить таке:

  • прибирання будівельного сміття. Ціни на клінінг після ремонту квартири в Харкові найчастіше включають складання та вивезення відходів. У процесі демонтажних та монтажних робіт така робота потрібна періодично, у тому числі на фінальній стадії. Ми можемо виконати сортування, упаковку, спуск, навантаження та вивезення сміття. Спочатку забираються великі предмети, також обов'язково відразу позбавитися хімікатів, скловати та інших небезпечних відходів. Ми виконуємо утилізацію з урахуванням законних норм;
  • очищення поверхонь. Поділяється на суху та вологу. Найчастіше багато зусиль йде на стелю, стіни та підлогу. Видаляється не тільки пил, а й побілка, фарба, тому потрібні розчинники. Попутно забираються шматки клею, піни, цементу, штукатурки і так далі. Пил добре усувається за допомогою пилососа. Використовується професійне обладнання та досвідчені співробітники, які легко впораються з усуненням залишків фарби, затирок тощо, забезпечать чистоту, сяйво всіх покриттів;
  • чищення скла та вікон. Блискучі вікна після ремонту – не проблема, якщо цим займаються з використанням спеціалізованих складів;
  • підготовка меблів та інших предметів обстановки. Прибирання коштує порівняно недорого, при цьому виконується дуже багато завдань. Миються дверні блоки, сантехніка та інші елементи;
  • завершення. На всіх етапах є свої особливості, що вимагають спеціальних інструментів та складів, все це враховується компанією Fidelit-Stroy, тому ви завжди отримуєте ідеальний результат.

При виконанні роботи потрібно особливо ретельно слідкувати за якістю. У тому числі виконання генерального прибирання після ремонту у приватному будинку передбачає очищення від будівельного пилу, промивання водою, просушування. Після видалення сильних забруднень поверхні миють миючими засобами. Їхній вибір виконується індивідуально і залежить від типу матеріалів.

Замовлення послуг із прибирання в компанії

Ми готові виконати Ремонт пiд ключ та основні види робіт дешево або довести об'єкт до ідеального стану з урахуванням найвищих вимог замовника. Залучаються досвідчені співробітники, професійні засоби – дієві та безпечні для здоров'я людини, професійна техніка. Це дозволяє досягти відмінного результату і здати роботу, яка не викликає нарікань.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи