__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Демонтаж стін та перегородок

Демонтаж стін та перегородок-фото

Компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити план демонтажу перегородок та виконання всіх видів робіт з індивідуальним підходом. Більшість проектів вимагає зносу певних конструкцій, при цьому необхідно керуватися вимогами до безпеки. Не всі конструкції можна прибирати, також у ряді випадків потрібно отримання дозволу на проведення перепланування. Опорні стіни тримають всю будівлю, їх забороняється чіпати. Перегородки навпаки опорними елементами не служать, тому в разі демонтажу, будова не завалиться. Ми робимо з душею, справляємось з будь-якими обсягами та складністю робіт.

Особливості робіт зі зносу стін

Дізнайтесь ціни на демонтаж цегляної стіни або Демонтаж сантехкабіни з нашого прайсу. Кожен може помітити, що у нас підтримуються лояльні тарифи на всі види робіт, гарантується висока якість. Планування дозволяє виключити потребу перероблення, врахувати всі фактори, уникнути низки проблем та небезпечних ситуацій. У роботі є багато тонкощів, наприклад: підпірки не варто забирати до повного висихання використаного розчину.

Також фахівці обов'язково перевірять відсутність дротів, труб, кабелів інтернету тощо. Буде підібрано відповідні інструменти. Наприклад, для цегли допустимо відбійний молоток, кувалда, перфоратор, а для бетонних стін потрібен інший підхід. Щоб забезпечити безпеку бетонної конструкції, використовуються алмазні різаки сучасного рівня. Наші спеціалісти виконують роботи акуратно та максимально швидко.

Підготовка до виконання робіт

Найкраще звертатися до професіоналів, оскільки візуально знесення та утилізація здаються досить простими завданнями, але насправді вимагають багато сил, часу і можуть бути небезпечні, особливо за відсутності будь-якого досвіду.

У тому числі потрібно враховувати такі моменти:

 • схвалення від інстанцій, що контролюють. Залежно від проживання, видається в архітектурі або БТІ. Креслення демонтажу перегородок у квартирі є обов'язковим у будь-якому випадку, оскільки для схвалення важливо вказати всі коригування;
 • відключення комунікацій. Тому все, що буде порушено, потрібно знеструмити та перекрити. У тому числі це поширюється на водопостачання, газопостачання, електроенергію, опалення, радіатори. Виключити етап можна за повної впевненості у відсутності представлених комунікацій;
 • винос меблів або її огорожу від пилу та уламків. Демонтаж гіпсокартонних перегородок виконується акуратно, але захисні заходи не будуть зайвими.

Що входить у процес перепланування?

Якщо ви торкаєтеся плити, фанери, чи інших видів стін, все це належить до перепланування. Під процесом мається на увазі:

 • зміни прорізів вікон та дверей;
 • встановлення додаткових сходів;
 • всі види коригування, що призводять до зміни габаритів приміщень;
 • встановлення зайвих дверей або вікна.

Часто залишають лише каркас, формуючи простір студії, всередині приміщення отримує зонування внаслідок меблів чи інших дизайнерських рішень. У такому разі простіше одразу шукати квартиру із вільними плануваннями. У будівлях панельного типу за допомогою болгарки та інших інструментів зносити всі стіни не можна, їх більшість є опорними. Зміни таких конструкцій призводить до штрафів, ризиків руйнування всієї будівлі.

Знесення конструкцій з будь-яких матеріалів

Наші майстри повністю розрахують вартість демонтажу цегляної стіни з урахуванням її розмірів та інших особливостей. Багато залежить від наявності обшивки, утеплювача, дверних прорізів, матеріалу стін.

При діях порядок буде стандартним:

 • скляні конструкції;
 • гіпсокартон;
 • бетон та цегла;
 • дерево і таке інше.

Розцінки на Демонтажні роботи стін та перегородок будуть розраховані менеджером за мінімальну кількість часу. Наприклад, цегляна стіна розбирається починаючи з верхньої частини з просуванням вниз. Якщо є двері, її знімають, видаляючи цеглини над перемичкою, потім акуратно прибирають її саму. Далі фахівці будуть рухатися від отвору, також зверху донизу. За наявності штукатурки, демонтаж опорної стіни в будинку починається з її видалення.

Переваги співпраці з компанією Fidelit-Stroy

Капітальний ремонт виконується лише досвідченими, фізично сильними, уважними та кваліфікованими спеціалістами. Фахівцями виконуються всі дії для мінімізації ризиків, у тому числі ставляться перемички, а саме знесення реалізується частинами. Крім того, передбачена оптимізація процесу, що забезпечує ефективність та простоту перенесення демонтованих елементів. Все обладнання та інструменти є професійними, що позитивно відбивається на ході робіт та результатів. Також ми даємо гарантії безпеки, якості, дбайливого ставлення до усього вашого майна.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи