__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Сантехнічні роботи

У побутових умовах часто потрібно прочистити стояк, встановити новий кран, душову кабіну, біде, інсталяцію або унітаз. Виконання комплексу сантехнічних робіт у квартирі краще довірити досвідченому майстру, оскільки робота в такому разі буде виконана якісно та прослужить довгий час. Саме такі послуги пропонує компанія Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею, виконуючи розведення водопостачання, оновлення обладнання та інші види послуг. Фахівці впораються з будь-яким обсягом робіт, можуть виконати невеликий ремонт або сформувати індивідуальний проект, розрахувати потрібні матеріали.

Монтаж змішувачів

Вартість сантехнічних робіт у Харкові підтримується на доступному рівні, при цьому залежить від цілей виклику спеціаліста. Досить часто виконується установка змішувача, його закріплення реалізується до стіни або до раковини, мийки, ванни. При розміщенні на ванну можливий вибір внутрішньої або зовнішньої стіни, потрібен монтаж на бортик сантехнічного обладнання. Також реалізуються різні види ремонтних робіт, наші майстри знають сильні та слабкі сторони різних видів приладів, тому оперативно справляються із відновленням.

Ремонт та монтаж раковин, мийок

Асортименти досить широкий, тому просто знайти рішення під будь-які запити. Конструктивно багато моделей ідентичні. Для закріплення на стінці для мийок або раковин використовуються кронштейни, інший варіант - врізання сантехніки. Мийка може бути врізана в поверхню робочого столу (стільницю), а раковина в тумбу. Встановлюємо Системи каналізації. Ціна на внутрішні сантехнічні роботи під ключ залежить від матеріалу раковини, мийки, необхідності врізання сифону, демонтажу старого обладнання.

Заміна та встановлення унітазів

Для монтажу обладнання найчастіше потрібне зняття старого унітазу та його заміна новим.

Для демонтажу потрібно:

 • перекриття подачі води, злив бачка, роз'єднання з підведенням;
 • від'єднання кріплень, що утримують бак, його зняття;
 • розкручування кріплень унітазу;
 • відключення зливу;
 • перекриття області зливу затичкою та демонтаж унітазу.

Далі потрібно розрівняти та підготувати поверхню. У зоні зливу ставиться гофрована труба, також готується підведення води. Далі майстер реалізує складання придбаної сантехніки, закріпить її у потрібному положенні, для цього застосовуються дюбелі чи анкери. На фінальній стадії ставиться злив, виконується підведення, своє місце займає стульчак. Також ми реалізуємо монтаж прихованих бачків, у такому разі етапи трохи відрізняються, а робота стає складнішою. Ми надаємо широкий перелік послуг, зокрема ви можете замовити зовнішні сантехнічні роботи в будинку.

Розташування душових кабін та ванн

Облаштування ванної кімнати потребує розташування цілого ряду обладнання.

Етапи розміщення ванни такі:

 • виконання підведення комунікацій;
 • чорнове стягування;
 • розташування ванни на обраній ділянці та якісна фіксація;
 • з'єднання з каналізацією, подачею води, встановлення душу, змішувача, сифона;
 • герметизація.

Також виконується встановлення душових кабін. Процес починається з області піддону, потім своє місце займають стіни та двері. Майстри перевірять задане положення та проведуть труби обраним замовником методом (сховають у стіні або розмістять уздовж плінтуса).

Монтаж та оновлення лічильників

Водоміри дозволяють контролювати витрату гарячої та холодної води, на цей час актуальні ультразвукові, вихрові, електромагнітні, тахометричні моделі. Фахівці компанії працюють з усіма видами. Процес ділиться на ряд етапів і передбачає збирання водомірного вузла, формування герметичності ФУМ стрічкою. Далі видаляється відповідна ділянка труби з наваркою в області кінців, виконується зварювання або формування різьблення. Далі ставиться водомірний вузол. Обов'язково перевіряється герметичність.

Інші види послуг

Компанія Fidelit-Stroy виконує послуги з проектування, розрахунків матеріалів, реалізації проектів будь-якого типу та рівня складності. Ми організуємо підведення води, її нагрівання, підключення обладнання, сантехніки, Шпакліка стін та стелі тощо.

Серед популярних послуг:

 • заміна батарей або підключення опалення;
 • оновлення або монтаж стояків та труб водопостачання;
 • підключення пральних та посудомийних машин;
 • розташування бойлерів, помп;
 • монтаж розподільних колекторів;
 • фільтрація води різних рівнів.

Уточнити ціни можна у прайсі на сайті або у представника компанії. Ми виконуємо як разові послуги, так Ремонт вторинного житла і постійне обслуговування споруд та будівель. Кожен замовник отримує послуги високої якості з гарантією, очікуваний результат роботи в обумовлений термін. Під час укладання договору вказуються всі нюанси, що виключає будь-які ризики. Ми працюємо по прайсу та прагнемо забезпечити відповідність усім запитам замовника.


 

Ділимося секретами

Чорнова сантехніка – 5 лайфхаків.

У цьому відео ми розповідаємо про комплекс робіт з чорнової сантехніки в квартирі в новобудові, виділяємо 5 цікавих лайфхаків

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи