__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Площа для демонстрації та реалізації автомобілів – особливий простір, тому розробку та реалізацію планування варто довірити професіоналам. Замовити дизайн проект автосалону недорого пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми запропонуємо унікальну концепцію та підхід до розміщення авто або максимально вигідно відобразимо ваші задуми. Співробітники компанії дозволять ознайомитися із завершеними роботами, ми робимо з душею, забезпечуємо унікальний та стильний зовнішній вигляд, грамотно підбираємо відтінки.

Перетворити автосалона, що випадково зайшла в приміщення людини в покупця, – складне завдання. Велику роль відіграє дизайн інтер'єру, планування продумується детально: від обробки окремих поверхонь, розміщення автомобілів і елементів меблів, приладів, автомобілів до вибору освітлення. Враховуються розміри території, відповідні кольори, проявляється креативність. Саме дизайн, а також його узгодження залишаються основними етапами на шляху отримання зручних, красивих і ефективних для робочої діяльності приміщень. Далі залишається проконтролювати виконання робіт з урахуванням складеного технічного завдання.

Авторський дизайн для автосалонів

Дизайнер компанії Fidelit-Stroy виконає як декоративну, так і технічну частину роботи. Перша відповідає створенню ненав'язливого на психологічний стан відвідувачів, формуванню його прихильності до закладу, відмінюванню до купівлі. Друга – створює безпеку будови, зручність роботи персоналу, переміщення відвідувачів, правильність планування та освітлення. Ціни на дизайн інтер'єру автосалонів у Харкові залишаються доступними для більшості підприємців та організацій. Під час роботи буде знайдено баланс, що поєднує декоративність та технічну складову, авторська робота із зонування та опрацювання площі дозволяє вдало розподілити кожен сантиметр салону.

Особливості професійного оформлення інтер'єрів

Сучасні технології зробили проектування більш ефективним, наші дизайнери зможуть запропонувати найбільш вдалі рішення та повністю поринуть у творчу роботу. Ресепшн, стелажі - Дизайн нежитлового приміщення набуває особливостей стилістики та робляться не таким, як у конкуруючих закладах. Якщо приміщення велике, варто подумати про дизайн у напрямку хай-тек, нові технології часто позитивно сприймаються відвідувачами, які хочуть придбати нове авто. Атмосфера потребує лаконічності, статусних матеріалів, вона має відповідати пропозиціям.

При стилі хай-тек забезпечується таке:

 • вибір нестандартних меблів;
 • колірні поєднання або формування світла має бути нестандартним;
 • оригінальне зонування області шоу-руму;
 • цікавий вибір розміщення авто;
 • за бажанням стиль поєднується з особливостями певних брендів;
 • на стінах або полицях можна розташувати фото, картини або світильники.

Рішення під будь-які запити

Кожен салон відрізняється від інших, ми працюємо як із класикою, так і з інноваційними варіаціями оформлення. Позначте ваші побажання, спеціаліст компаній оцінить загальний напрямок та видасть низку ідей, які можна реалізувати. Якщо Ваш автосалон має балкони, ми можемо такаж запропонувати Вам розробити Дизайн балконів/лоджій. При цьому ми не рекомендуємо копіювати чужий стиль, куди краще покупці сприймуть унікальність та «фішки», якими конкуренти похвалитися не можуть. На вартість роботи впливає планування, використання 3D-технологій, перелік креслень, площа салону, терміни.

Проектування автосалонів – основні кроки

Оформлення дизайну для автосалону завжди реалізується індивідуально, але основний алгоритм буде наступним:

 • формування технічного завдання. Виконується спеціалістом компанії або замовником;
 • створення рішення щодо планування та архітектури. Попередньо виконуються точні виміри, реалізується план розподілу предметів меблювання та експонатів, основні особливості обов'язково узгоджуються із замовником;
 • робота над унікальною концепцією, моделями, візуалізацією. До етапу входить затвердження замовником. Для цього буде надано об'ємне зображення, що зручне для сприйняття та оцінки запропонованого рішення;
 • оформлення документів. З урахуванням вимірів представник компанії виконає креслення з відображенням процесу демонтажу, зведення конструкцій, запланованих робіт з ремонту, розміщення меблів, проведення комунікацій, проведення, підключення світла тощо. Також буде створено кошторис за всіма потрібними матеріалами. Під час роботи виконується узгодження з клієнтом.

Ми працюємо оперативно, з урахуванням усіх встановлених стандартів і при цьому надаємо повний набір документів у визначений термін. Телефонуйте нам і ми завжди готові відповісти на будь-які ваші запитання.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи