__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Установка плінтусів

Установка плінтусів-фото

Установка плінтусів під ключ є завершальним етапом ремонтних робіт, планки дають можливість акуратного з'єднання, вони естетично виглядають і отримують різні декоративні рішення. Також профіль може використовуватися для маскування стику між стіною і покриттям для підлоги, надавати вишуканий вигляд, формувати канал для прокладання кабелю. При візуалізації елемент не завжди враховується, але значно впливає на загальне сприйняття приміщення. У нас ви можете замовити установку алюмінієвих плінтусів у Харкові, також ми працюємо з профілями з інших матеріалів. При правильному виборі декор підкреслить переваги приміщення та замаскує недоліки. Тому, краще спочатку розробити Дизайн квартири під оренду, або іншого виду приміщення.

Монтаж плінтуса із деревини 

Якісний монтаж високих плінтусів з дерева виконується за всіма правилами, матеріал дорогий і найчастіше поєднується з підлогою з дерева або паркетом. Зберігається структура деревини, є вибір забарвлень. Широкі плінтуси мають чудовий вигляд і обробляються морілкою та лаком.

Особливості кріплення:

  • використовуються шурупи з маскуванням капелюшків, їх можна замінити на рідкі цвяхи;
  • є варіанти із прихованим кріпленням, у цьому випадку використовуються скоби;
  • можливий вибір плінтусів з каналом для кабелю, але вони дорожчі;
  • обов'язкове замовлення продукції з однієї партії.

Вартість установки плінтуса прихованого монтажу може бути вищою, зате забезпечується привабливий вигляд, у тому числі якщо вони широкі. Підгонка виконується на місці. Також виконуємо Монтаж дверей.

Монтаж плінтуса із МДФ

Матеріал має доступну вартість, для декору лицьова частина покривається ламінацією, дерев'яним шпоном або ПВХ. Клейовий монтаж МДФ плінтусів у будинку не займе багато часу у разі замовлення послуг у компанії Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та забезпечуємо ідеальний зовнішній вигляд.

Особливості кріплення:

  • матеріал крихкий, для захисту від пошкоджень краще використовувати приховані скоби або рідкі цвяхи;
  • при використанні скоб, усередині можна розташувати кабель;
  • є продукція з кутовими та стикувальними елементами, заглушками.

Монтаж ПВХ плінтусів

Доступна ціна робить такі плінтуси популярними, вони мають різні профілі та забарвлення, імітуючи гіпс, кераміку, мармур, дерево. Вони міцні, не страждають від води, монтуються на всі види основ. Можливе приховане встановлення кабелю, зазвичай передбачено дві частини. Одна кріпиться до стіни, а друга защеплюється. Є моделі, що ставлять на рідкі цвяхи. Установка гнучких плінтусів у квартирі також актуальна, є широкий вибір кольорів та розмірів.

ППУ плінтуса

Відмінно приховують зазор між поверхнями, створені для декору, оскільки імітують ліпнину з гіпсу. Поєднуються з різним покриттям, особливо добре доповнюють мармур та плитку. Можливе декорування з колеровкой, розтин патиною. За рахунок ідеальної форми їх просто встановлювати, шви будуть зашпакльовані та зафарбовані. Є й гнучкі варіанти, вони підходять для ніш та колон. Для монтажу використовують рідкий клей або спеціальний склад.

Монтаж плінтусів з алюмінію

Ціна на встановлення металевих плінтусів залишається доступною, матеріал забезпечує високу міцність доповнень. Алюмінієві елементи довго служать, спеціальна обробка унеможливлює пошкодження від контакту з повітрям. Можливе доповнення LED підсвічуванням, таке рішення надає оригінальності та стилю. Способів кріплення кілька, будь-який з них буде непомітним, оскільки передбачено перекриття декоративною планкою.

Зв'яжіться з нами для замовлення послуг, виклику замірника або консультації. Фахівці компанії виконують монтаж з урахуванням стандартів, акуратно та швидко, швидко навіть встановити Рекуператори.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи