__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн санвузла

Замовити дизайн інтер'єру санвузла під ключ варто заради створення максимального затишку та ергономічності. Навіть якщо планування недостатньо просторе, коректне розміщення приладів і меблів дозволить підвищити зручність і досягти привабливого зовнішнього вигляду. Проектування виконується на підставі схваленої замовником концепції, а також розмірів та форми кімнати. Непримітні туалети з лінолеумом або обраною на ринку плиткою йдуть у минуле, їх замінюють проекти, що отримують унікальний зовнішній вигляд, що використовують простір на 100%. Ми робимо із душею, створюючи красу, комфорт, практикуючі як стандартні, так і індивідуальні рішення.

Оригінальне оформлення санвузлів

Навіть бюджетний дизайн проект суміщеного санвузла при реалізації буде корисним, оскільки враховано всі виміри, виконано розстановку складових приладів. Оригінальні варіанти зустрічаються все частіше, ви також можете отримати не тільки практичний, але стильний, цікавий санвузол. Завжди можна проявити креативність і знайти підхід до різних вимог і особливостей кімнати, наші дизайнери підберуть стильні варіанти.

Стильові рішення для санітарного вузла

Оскільки кімната невелика, ціни на дизайн-проект санвузла у Харкові досить лояльні. При достатній площі, у тому числі у разі суміщення, можна подумати про скандинавський напрямок або хай-тек. У компактних приміщеннях ситуація ще складніша, але ми також підберемо низку вдалих задумів.

Різноманітні унітази, фарфор, фаянс, представлене в асортименті освітлення та оздоблювальні матеріали, все це дає максимум можливостей для створення унікальності. Наприклад, альтернативою плитці може стати імітація бетону або цегли, що вписується у формат лофт. Розробка у форматі англійського стилю робить доречними покриття з античним ухилом, а для бароко ідеальна імітація фактури дорогих тканин. Дизайн саун та лазень також може стати прототипом дизайну санвузла. 

Унікальні рішення для санвузлів

Дизайнер компанії Fidelit-Stroy подбає про всебічне планування, будуть враховані всі запити. ми гарнонійно впишемо. його навіть в Дизайн чешки. До детального складання креслень та кошторисів проводиться етап узгодження. Тому ви отримаєте саме те, що відповідає вашим прагненням. У кожного є свої уявлення про ідеал, ми допоможемо їх досягти.

У тому числі актуальний цілий ряд рекомендацій:

 • ошатна плитка або одноманітність по всіх поверхнях не завжди виглядає добре, найчастіше передбачається комбінація;
 • іноді варто придивитися до стилю ретро з латунними або бронзовими кранами, змішувачами, овальними ванними;
 • в мінімалізмі краще виглядає сантехніка з переважанням прямих ліній, у разі встановлення підвісних унітазів, а також прозорих кабін для прийняття душу вдається сформувати легкість;
 • легка сантехніка чи акрил, прямокутні чи кутові ванни можна вписати у напрямок модерн;
 • для поціновувачів провансу створюються потертості, додаються скромні полички, також віддається перевага світлим і природним відтінкам;
 • в шале переважає натяк на ретро та просте меблювання, бажано використання дерева або його імітації.

Замовлення проектування санвузлів

Розробити дизайн інтер'єру туалету (або, навіть Дизайн кабінету) готовий дизайнер компанії Fidelit-Stroy, ми виконуємо виміри, вислуховуємо вимоги замовників, реалізуємо візуалізацію. Буде досягнуто поєднання комфорту, ефективності, привабливості приміщення. Обов'язково враховується розмір, форма кімнати, потреба перепланування та її можливість з урахуванням типу стін та інших факторів. Ви отримаєте візуалізацію та точні креслення, можливе створення кошторису за усіма матеріалами.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи