__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж міжкімнатних дверей

Монтаж міжкімнатних дверей -фото

Сучасні двері можуть прослужити багато років, особливо якщо використовується натуральна деревина або МДФ зі стійкими покриттями. Для забезпечення привабливого вигляду, правильного монтажу фурнітури, точної відповідності габаритам, ідеальної роботи петель варто залучити досвідченого спеціаліста. Спеціалісти компанії Fidelit-Stroy надають повний перелік послуг у напрямку, ціни на встановлення міжкімнатних розсувних дверей під ключ вказані у прайсі. При реалізації поставлених завдань враховуються всі вимоги замовника, і навіть стандарти. В результаті коробка, пороги, планки, укоси, отвори та інші елементи виглядатимуть ідеально, як і Ремонт квартири в новобудові вцілому.

Монтаж дверей на замовлення

Акуратна установка міжкімнатних дверних коробок у квартирі здається простим завданням, але насправді будь-які помилки можуть негативно позначитися на результатах. У сучасні конструкції можуть монтуватися засуви, замки та інша фурнітура, все це ускладнює процес.

Потрібно забезпечити наступне:

  • відкриття та закриття без сильного натиску;
  • відсутність пошкоджень або деформацій при різкому закритті;
  • надійна фіксація;
  • тривалий період служби;
  • відсутність щілин та інших дефектів.

Ми монтуємо одностулкові, двостулкові двері, у тому числі зі склом, довідниками, при необхідності виконується врізання замків та інших додаткових елементів. Безпомилкове виконання роботи – запорука тривалого періоду служби.

Підготовка отвору дверей

Монтаж двостулкових розсувних дверей купе або іншого типу часто передбачає зняття старої конструкції, краще використовувати фомку. Також не варто докладати занадто багато зусиль, фахівці почнуть з лиштви та акуратно знімуть полотно з петель. Далі видаляється коробка, для спрощення завдання виконуються підпили. При кріпленні на цемент розчин збивається молотком. Ми робимо з душею, забезпечуємо високу якість підготовки та монтажних робіт. При необхідності виконується оштукатурювання укосів. На фінальній стадії забирається сміття.

Заміри спеціалістами компанії

У багатьох будинках та квартирах немає ідеальних параметрів прорізів, тому потрібно знімати всі показники та орієнтуватися на найменші. Також фахівці врахують проміжок між отвором та коробкою, він становить 10-15 мм. Рекомендується добуток вимірів після встановлення фінішних покриттів підлоги, важливо зберегти вільний хід. Рекомендується зазор до 10 мм. Найкраще замовляти двері після підготовки, ви завжди можете зв'язатися із нашим спеціалістом для уточнення деталей. У тому числі можливе коригування отвору, якщо він занадто маленький або великий. Легкість змін можлива при використанні доборів, вони дозволяють впоратися зі звуженням. Доповнення обираються з урахуванням забарвлення рами та полотна та мають товщину 8-12 мм.

Встановлення коробки дверей

При установці перевіряється положення, забезпечується точна відповідність вертикалі. Можливе використання спеціальних накладок для збереження ідеального стану коробки. Для фіксації в області проміжків використовується картон або брусочки дерева. Клини можуть забиватися між стіною та коробкою, доки не буде досягнуто потрібного положення по вертикалі та горизонталі. Тільки після цього виконується надійне закріплення.

Основні етапи монтажу

Далі професійне встановлення міжкімнатних дверей в Харкові включає:

  • навішування полотна. Враховується конструкція петель, фахівець впорається із завданням швидко та акуратно;
  • фіксація блоку. Для перекриття проміжків використовується монтажна піна, додатково вона дозволяє отримати потрібну ізоляцію від шуму та теплоізоляцію. Піна добре заповнює різні види дефектів, наші фахівці зроблять все для якісного зчеплення матеріалу зі стіною та деревом. Виключається надлишок, оскільки в іншому випадку зростають ризики деформації;
  • затвердіння. Після набуття твердості зайві частини піни будуть зрізані;
  • розміщення лиштви. Виконується на фінальній стадії монтажних робіт. Спочатку лиштви підрізаються з урахуванням наявної висоти, а у верхній частині створюється кут 45 градусів. Горизонтальна частина отримує таку підрізку з обох боків. Для кріплення використовується монтажний клей або невеликі гвоздики;
  • монтаж фурнітури. Найчастіше потрібно ставити запірні деталі, ручки, довідники, упори, клямки та інші деталі, що підвищують комфорт.

Замовлення монтажу дверей у компанії Fidelit-Stroy

При зверненні до компанії ви отримаєте гарантії на всі виконані роботи, а також послуги високої якості та міцне кріплення міжкімнатних дверей, фурнітури, доборів, Вивіз будівельного сміття та інших елементів. Якщо у вас залишилися будь-які питання, або хочете замовити Монтаж освітлення та інше, то рекомендуємо зв'язатися з нами зручним для вас способом проведення консультації, отримання попередніх розрахунків, виїзду замірника.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи