__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у Японському стилі

Лаконічність і гармонія інтер'єрів, властивих сходу, що має попит серед жителів нашої держави, тому замовити дизайн інтер'єру в японському стилі віддають перевагу багато людей. Напрямок поєднує неухильне дотримання правил, строгість і лаконічність, всі деталі та штрихи продумуються дизайнером. Унікальності надає поєднання округлих форм та чітких контурів, при цьому не допускається поєднання з іншими стильовими напрямками.

Послуги з оформлення японських інтер'єрів

Дизайнер компанії Fidelit-Stroy готовий реалізувати концепцію з урахуванням розмірів вашого приміщення, особистих навичок та вимог замовника. При цьому передбачається дотримання канонів, загальних правил, що відбивається на гармонійності розміщення меблів, приладів та підтримці єдиної стилістики. Проектування простору в японському стилі допоможе показати вишуканий смак, домогтися легкості та витонченості.

Підтримується бюджетна вартість дизайну в японському стилі у Харкові, особливо у випадку інтерпретації стандартних варіантів. Також можна працювати індивідуально, створюючи рішення з нуля, у будь-якому разі забезпечується гармонійність єднання з природою. Також для напряму характерне збереження максимального простору, виключається нагромадження декором, меблями, вважається, що такий підхід псує енергетику. Усі складові будуть функціональними.

Чим відрізняється японський стиль?

Розробка рішень проводиться на підставі вимірів, знаходиться вдале поєднання практичності, функціональності, витонченості, краси.

Основні принципи такі:

 • наближеність до мінімалізму, розкіш та різноманітність деталей неприпустимі;
 • лаконічність всього приміщення, меблів (див. Дизайн у стилі Мінімалізм);
 • пом'якшене освітлення, досягається наближеність до природності;
 • близькість до природи(див. Дизайн в Еко стилі);
 • практичність та функціональність;
 • дотримання геометрії, простота форм та ліній;
 • розставляння меблів з невеликою висотою, у тому числі часто сидіння розташовують на підлозі;
 • збереження простору;
 • створення умов постійного провітрювання;
 • при можливості ставляться розсувні віконні системи, шафи та двері.

Ціни на інтер'єр з елементами японського стилю залежать від габаритів кімнати, вимог до рівня унікальності та інших факторів.

Рішення у японському стилі для вашого інтер'єру

Фахівці компанії Fidelit-Stroy спочатку виконують виміри та проводять консультацію із замовниками, щоб виявити їх звички, побажання та прагнення. Далі створюється візуалізація, креслення для затвердження та можливості внесення поправок. Оформлення дизайну в японському стилі базується на теплих та м'яких відтінках, саме це відрізняє його від мінімалізму. Малюнок, що нагадує рослини, розподіляється по панно, дверям, стіновим поверхням.

Ставиться тільки дійсно необхідні меблі, також потрібно уважно підходити до вибору декору, текстилю. Найкраще стиль вписуються натуральні матеріали, завитки, петлі, вензеля не вітаються, їх замінюють прямі лінії. Для ванн, передпокою та кухонних фартухів актуальний камінь, дерево можна побачити в коридорах та на кухнях, доповнити стиль можна рисовою соломою, очеретом, плетеними циновками.

Замовлення дизайну для приміщень у японському стилі

Компанія Fidelit-Stroy пропонує широкий перелік послуг. Ми робимо з душею і включаємо в проект усі вимоги замовника з огляду на всі правила та норми. Будуть надані плани, візуалізація, креслення, кошториси та інші документи. Компанія контролює якість, дотримання термінів, відповідність будівельним нормам.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи