__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Влаштування підлог стяжкою

Влаштування підлог стяжкою -фото

Ремонт у квартирі, офісному приміщенні або Ремонт будинків обов'язково вимагає вирівнювання, формування правильних кутів та нахилу. Нерідко змінюють застарілі комунікації, тому дефекти обов'язково треба добре замаскувати. Компанія Fidelit-Stroy готова розрахувати вартість стяжки підлоги у ванній та інших приміщеннях з урахуванням особливостей плити, розмірів кімнат та інших факторів. Ми робимо з душею та працюємо з урахуванням стандартів, нормативів, що дозволяє забезпечувати стабільно високу якість.

Серед переваг нашої компанії хочеться виділити такі:

  • адекватні ціни. Ми спираємося на прайс, тому немає необґрунтованого зростання підсумкової суми;
  • можливість запрошення спеціаліста на адресу. Ціна стяжки для підлоги під плитку буде розрахована індивідуально;
  • оперативність реалізації замовлень;
  • офіційне оформлення домовленостей.

Зв'яжіться з нами для замовлення послуг, представник компанії відповість на всі запитання, у тому числі зорієнтує по вартості. Роботи виконуються з контролем якості, у належному обсязі та своєчасно. Усі замовники одержують гарантію. Ми співпрацюємо з приватними замовниками, підприємцями, наявність штату досвідчених співробітників та всієї необхідної техніки, обладнання дозволяє справлятися із завданнями будь-якої складності.

Як вибрати стяжку та не помилитися?

Зараз виробники матеріалів пропонують багато варіантів матеріалу, тому деякі вагаються при підборі одного з варіантів.

Для підготовки поверхні актуальні такі види стяжки:

  • суха. Рекомендується при значних коливаннях висоти. Передбачає монтаж напрямних з 1,5 м кроку та засипання перлітом, керамзитом, вермикулітом. Це дозволяє отримати певну звуко- та теплоізоляцію. Робота займає мінімум часу;
  • цементна. Сухе цементно-піщане заливання підлоги та використання розчинів актуально при коливаннях перепадів до 15 см. Будуть розташовані маяки, реалізовано подальше розрівнювання. Ви отримаєте монолітний шар з відмінною якістю. У тому числі характерна надійність, тривалий період служби, додаткова Гідроізоляція, значна здатність, що несе;
  • самовирівнююча. Застосовується у разі відхилень від горизонтального рівня до 3 см. Склад вже готовий і вимагає лише додавання води для отримання щільності. Далі проводиться нанесення на основу, де він розтікається та дозволяє отримати рівну поверхню. Після застигання буде отримано гладке та міцне покриття. Найбільше воно актуальне для усунення тріщин та невеликих нерівностей.

Можливе механізоване стягування підлоги в Харкові, ми надаємо широкий перелік послуг. Зв'яжіться зі спеціалістом та дізнайтесь деталі прямо зараз.

Виконання всіх етапів робіт

Замовити облаштування підлоги напів сухою стяжкою можна за телефоном, оформив заявку в режимі онлайн, оформивши зворотний дзвінок. Спеціаліст прибуде в обумовлену дату та час, виконає виміри, підрахунки, оцінить поточний стан об'єкта. Далі формується кошторис, укладається договір. Після чого ми приступаємо до роботи, силами компанії може бути реалізована як основна робота, так і додаткові дії. Наприклад, винос побутової техніки, меблів, видалення старих покриттів, закладення щілин, тріщин, Оздоблення балкону. В обов'язковому порядку виконується розташування маяків, а за необхідності укладається арматура. Ми використовуємо відповідний розчин, усуваємо дефекти. Дотримуємося термінів застигання. Також ми завжди готові надати допомогу у виборі необхідних вам матеріалів, зробити закупівлю та оперативну доставку всього необхідного.

 


 

Цікаво знати

Напівсуха машинна стяжка у Харкові.

У цьому відео ми розповідаємо про комплекс робіт із напівсухої механізованої стяжки підлоги у квартирі, де виконується комплексний ремонт під ключ нашою організацією.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи