__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Інтер'єрна декоративна штукатурка

Інтер'єрна декоративна штукатурка-фото

У сучасних інтер'єрах декоративна штукатурка під бетон та з іншими ефектами використовується все частіше, у тому числі з її допомогою створюється рельєф, текстура, мокрий ефект, певний візерунок та інші дизайнерські рішення. Покриття використовується для стелі, стін, отворів вікон, стінових ніш. Оздоблення має значні відмінності від штукатурки, насамперед вона отримує синтетичні наповнювачі. Такі присадки підвищують міцність, термін використання, забезпечують міцність та ексклюзивний зовнішній вигляд. Компанія Fidelit-Stroy підтримує доступні розцінки на обробку венеціанською штукатуркою та інші варіанти декору, на Ремонт таунхаусу ми робимо з душею та забезпечуємо високий рівень якості для кожного замовника.

Чому варто вибрати декоративну штукатурку?

Для роботи з покриттям потрібна підготовка поверхні, досвід, дотримання інструкції та правильної технології. Наші фахівці гарантують високу якість та відмінний зовнішній вигляд. Можливе створення ідеальної гладкості, колірних переходів, перлинного блиску, різних текстур тощо.

Серед переваг такого рішення варто виділити:

  • стійкість до вологості. Багато видів покриття можна мити та наносити навіть у ванних кімнатах;
  • міцність. Правильний монтаж забезпечує тривалий період служби;
  • відновлюваність. У разі пошкоджень ділянку можна відреставрувати;
  • вогнетривкість. Прикраса поверхні не схильна до займання;
  • широкі дизайнерські здібності. Популярна обробка штукатуркою гротто під ключ, покриття мармарино, піщані вихори, травертин тощо. Також можна обирати будь-який відтінок, створювати малюнки, при цьому шви за аналогією зі шпалерами відсутні;
  • стійкість до прояву подряпин. Тварини не цінують тверді поверхні, куди охочіше вони використовують повсть, шпалери або дерево.

У складі є сполучна речовина, забезпечується пластичність, тому вдається застосовувати штукатурку в різних проектах і стильових напрямках. Універсальні варіанти стають ідеальним фоном для інших деталей, також є багато фактурних варіацій.

Особливості використання

Кожен тип матеріалу вимагає виконання окремої інструкції. Перед звичайною штукатуркою обов'язкова підготовка поверхні та нанесення грунтовки. Це дозволяє прибрати пил, у якості попередніх робіт також варто виділити використання антисептичних складів.

Будь-який варіант покриття наноситься в 3 етапи:

  • підготовка стіни. Сюди входить штукатурка, поклейка склополотна, нанесення акрилової шпаклівки, шліфування;
  • проведення ґрунтувальних робіт;
  • нанесення штукатурки в кілька етапів (тут все залежить від того, який саме вид штукатурки було обрано).

Також може бути потрібний захисний шар, для нього використовується лак, віск або лесування. За необхыдності виконуються Ізоляційні роботи. У тому числі це обов'язково для венеціанської штукатурки та іншого покриття під камінь, замшу, мармур, шкіру тощо. Додатковим кроком є ​​використання сріблення, позолоти, покриття фарбою або перламутром, старіння. Нанесення виконується напиленням, за допомогою пензлика або шпателя-гребінки.

Нанесення всіх видів штукатурок

Наявність професійного обладнання та штату з досвідчених фахівців дозволяє втілити будь-які задуми. Відрізняється колірне наповнення, склад, рівень в'язкості, еластичності, тягучості, фактурність, термін зберігання та переробки. Також є матеріали для зовнішніх та лише для внутрішніх робіт.

Шовкові штукатурки

Для досягнення такого ефекту використовується перламутр, він надає вигляду, аналогічного шовкографії. Також є крихта з каменю або волокон целюлози. Ціна нанесення штукатурки мокрий шовк розраховується по прайсу та залежить від особливостей приміщення, його площі. У готовому вигляді вона отримує ніжні переливи, що виглядають з кожного кута по-різному. Формуються привабливі відливи, у тому числі покриття актуальне для спалень, робочих кабінетів, бібліотек, віталень.

З ефектом короїд

Гладка поверхня подобається не всім, тому для деяких стилів використовується штучне старіння або створення шару, який схожий на пошкодження від жучка. Зовнішній вигляд вдається отримати внаслідок наявності гранул, від розміру залежить потрібний шар штукатурки.

Мозаїчна

Отримує ефект дрібної цятки, розміри частинок відрізняються, як і їх колір. Така декоративна штукатурка використовується в інтер'єрах і дозволяє створити гладке покриття, що легко миються. Характерна стійкість до подряпин, ударів, сколів, покриття добре лягає на гіпсокартон, штукатурку, цеглу.

Сграфіто

Вимагає формування пари шарів або їх більшої кількості, далі виконується прорізування вручну або із застосуванням трафаретів. За технікою сграффіто вдається отримати орнаменти, візерунки, контури, символи тощо. Наявність контрастних по фарбуванню прошарків забезпечує потрібний ефект. Наприклад, блакитні листочки на бежевому фоні тощо. Створюються чудові панно, а також оформляються всі стіни.

Марсельський віск

Рішення забезпечує привабливу фактуру, гладкість, при цьому всі виступи та виїмки якісно шліфуються. Декоративне оздоблення стін марсельський віск відмінно виглядає в інтер'єрах, шляхом колеровки створюється контраст (поглиблення темніше або світліше). Найчастіше використовуються ніжні забарвлення: лавандове, оливкове, молочне або срібло.

Кракелюр

Фахівці компанії Fidelit-Stroy створять імітацію поверхні пустелі, потрісканої від посухи. Декоративна штукатурка кракелюр в Харкові також допоможе у створенні імітації потрісканої штукатурки або старої фарби. Оздоблення актуальне для канті, ретро, ​​лофта та інших напрямків. Можливе різне поєднання за відтінками поля та тріщин.

Замовлення послуг з нанесення декоративних покриттів

Ми надаємо повний перелік послуг, від консультації щодо вибору до фарбування та покриття отриманого декору спеціальними складами. В тому числі виконується нанесення інтер'єрної штукатурки рогожки, структурних матеріалів, покриття арт-бетону, венеціанської та інших видів матеріалів. Ми забезпечимо вибраний вами ефект, виконаємо всі етапи з необхідною витримкою та з урахуванням стандартів. Зв'яжіться з нами для замовлення за телефоном або за допомогою представленої на сайті форми.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи