__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Просторі квартири з високими стелями та ізольованістю кімнат мають чимало переваг, при цьому є й недоліки. Замовити дизайн сталінки в Харкові варто, щоб усунути максимум недоліків приміщень і максимально використовувати їх переваги. Компанія Fidelit-Stroy використовує індивідуальний підхід і нерідко працює зі сталінками, забезпечуючи відмінний підсумковий зовнішній вигляд, реалізуючи різні концепції. У проектування входить повний перелік послуг, тому реалізація ремонту відбувається без складнощів та несподіванок.

Планування з урахуванням типу та виду сталінок

Розробка проектів дизайнером реалізується для досягнення креативності та унікальності. У різні роки планування отримували свої відмінності, спочатку проекти були ретельно продуманими та отримували зручні планування та архітектурні вишукування. У пізніші роки метою ставилося отримання більшої кількості житла, тому будувалися гуртожитки, комуналки. Номенклатурні квартири отримали високі стелі, 3-4 кімнати та відмінний декор. Типові сталінки трохи менше площі, але їх розміри зазвичай також досить місткі. Ціна на професійний дизайн сталінки залежатиме від кількості кімнат, вимог замовника та інших факторів.

Особливості сталінок та виконання проектування

Будинки категорії досить популярні та дозволяють досягти відмінного дизайну, їх виділяє наступне:

 • висока надійність;
 • якісна теплоізоляція та звукоізоляція;
 • значна висота стелі;
 • простір та гарні габарити кімнат.

Дизайн інтер'єру квартири сталінки коштує недорого, і при цьому дозволяє отримати справді гарні, зручні та функціональні приміщення. Є багато стилів для створення дизайну інтер'єру в квартирі, наприклад, Дизайн в американському стилі. Не всі стіни є опорними, оскільки часто використовували ригелі та внутрішні колони, що дає можливість коригування розташування стін.

Індивідуальні проекти для власників сталінок

Елітне житло має просторі приміщення, широкі коридори, високі стелі. У ході розробки проекту вільний простір можна отримати за допомогою приєднання великих комор. Кухні досить об'ємні власними силами, що дає можливість вибирати практично будь-який стиль оформлення. Вартість дизайну у квартирі сталінського планування уточнить фахівець після консультації, ви можете самі вибрати стильовий напрямок, розповісти про побажання, визначити заплановану на витрати суму. Робота дизайнера – можливість отримати привабливі та функціональні інтер'єри, які є ідеальними з погляду ергономіки, ваших інтересів, звичок.

Замовлення проектування

Після оформлення заявки визначається та призначається дата виїзду замірника. Всі проекти складаються під конкретний інтер'єр, що потребує високої точності. Ми складемо креслення, виконаємо візуалізацію, кошториси, ретельно підберемо фактури, кольори та змінимо планування. Все залежить від вимог замовників, ми робимо з душею та гарантуємо високу якість роботи.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відео-огляди дизайну сталінки

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди дизайну та ремонту, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом квартир.

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи