__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн коридору/передпокою

Від зовнішнього вигляду передпокою часто залежить перше враження про будинок, планування парадної повинно не тільки мати гідний зовнішній вигляд, але й забезпечувати комфорт власників. Замовити дизайн-проект коридору у Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy, фахівці якої завжди нададуть допомогу у виборі. Ми робимо з душею та формуємо підхід з урахуванням усіх запитів. Наші дизайнери знають, як можна досягти сучасного, стильного простору, поєднувати відтінки, виконати розміщення всього необхідного. Професійне розміщення приладів, меблів, підбір текстур, матеріалів дозволить отримати сучасне та стильне приміщення, яке покаже гарний смак господарів та створить затишок у приміщенні.

Особливості оформлення передпокою

Проектування простору вимагає не тільки креативності, в коридор неминуче потрапляє дрібне сміття та пісок, важливо створити зручність для підтримання чистоти. Тому технологія виконується так, щоб ви з легкістю змогли підтримувати акуратний вигляд приміщення. Ціни на дизайн інтер'єру передпокою залишаються на доступному рівні, після ознайомлення з приміщенням та оцінкою робіт буде запропоновано фіксовану вартість. Під час реалізації враховується стан приміщень, індивідуальні побажання замовника, кількість квадратних метрів. Буде збережено зручний перехід між кімнатами, організовано місце для зберігання вуличних речей зі збереженням швидкого доступу. Іноді коридор плавно переходить у кухню, або двері ведуть до ванної, тож при проектуванні дизайну коридору також враховується і Дизайн кухні та Дизайн санвузла.

Увага до деталей

Дизайнер допоможе вибрати стиль, розподілить усі деталі, виконавши візуалізацію та креслення. При цьому вирішується широка низка завдань:

 • потреба розташування речей та предметів. Відкрите розміщення рукавичок, капелюхів, курток, взуття, надає неохайного вигляду. Уникнути недоліків допомагає кілька найпростіших прийомів, вони будуть реалізовані для вашого проекту;
 • візуальна привабливість збільшується шляхом зменшення відкритих поверхонь. Так буде накопичуватися менше предметів, все забирається за дверцята, до такого оформлення можна швидко звикнути, правильні місця значно спрощують завдання;
 • заміри приміщення дозволяють добре спланувати зону розташування верхнього одягу. Це виключить погіршення зовнішнього вигляду, зокрема рекомендуються багаторівневі вішалки;
 • звільнення місця на підлозі. Концепція зазвичай не включає додавання підлогових світильників, аксесуарів чи кошиків;
 • практичні покриття. Незалежно від розмірів кімнати, потрібно підібрати матеріали, які прослужать тривалий час. Доводиться часто мити підлогу, тому нерідко вибирається плитка, камінь, стійкий до дії вологи та стирання ламінат або вініл.

Індивідуальне проектування у будь-яких стильових напрямках

Створити унікальний Дизайн проект довгого коридору під ключ пропонує наша компанія, ми забезпечимо точну відповідність до габаритів кімнати, озвучених запитів, стандартів ергономіки. Для повноцінної оцінки результату надається візуалізація. Можливе виконання загальних чи детальних креслень з урахуванням обумовлених із замовником умов.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи