__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Демонтажні роботи

Щоб отримати Капітальний ремонт, відповідний усім вимогам та дизайнерському задуму, часто потрібно зняти всі покриття - плитку, старий паркет або ламінат, дверні та віконні конструкції, демонтувати стару стелю, зняти шпалери та ін. Прайс-лист на демонтажні роботи дозволяє розрахувати витрати з урахуванням усіх вимог замовника, площі приміщення, типу елементів будинку чи квартири. Наші фахівці працюють злагоджено, враховуючи всі норми та вимоги, тому вся робота виконується максимально якісно.

Компанія Fidelit-Stroy для проведення всіх видів робіт використовує власний інструмент та необхідне обладнання. Наші фахівці можуть зробити демонтаж будь-яких видів конструкцій та гарантують високу якість. Ми робимо з душею та виконуємо роботи з урахуванням сучасних стандартів, вимог замовника.

Чому важливо звернутися до професіоналів?

Ціна демонтажних робіт в Харкові доступна для більшості замовників, ремонт загалом є дорогим заходом. Усі процеси виконуються поетапно і за правилами, лише у цьому випадку можна розраховувати на коректний результат. Також необхідні ретельні розрахунки, виділення достатньої кількості коштів, повні уявлення про результат, який ви хочете отримати. Знесення, демонтаж та перенесення конструкцій – перший етап, він здається простим, але виконується за певним алгоритмом. Це важливо, щоб не зіпсувати все від початку і не перетворити будівлю на руїни. Видалення покриттів, стін, сходів або інших об'єктів, що заважають, з легкістю виконають представники нашої компанії. В цьому випадку будуть використані професійні інструменти, також обов'язково враховуються стандарти, забезпечується безпека.

Усі види робіт з демонтажу

Ціни на демонтажні роботи залежать від їх масштабу, мінімальні коригування не вимагають великих вкладень. Реалізується перенесення дверей або вікон, забираються перегородки тощо. Слід переконатися, що опорні конструкції не постраждають, якщо ви не вирішили знести весь будинок. Шаблонні та індивідуальні будівлі завжди зводяться на основі розрахунків, тому зміни дуже небезпечні. Ми працюємо на основі креслень, планів, попередньо виконуючи узгодження зі структурами нагляду. Замовити демонтажні роботи у квартирі, будинку пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та вирішуємо поставлені замовниками завдання.

До категорії демонтажу належить руйнування наступного:

Демонтаж стін та перегородок

Наші фахівці допоможуть не тільки розібрати, але й знести будь-який тип стін, у тому числі може застосовуватися алмазне різання, пилки. Виконуються всі етапи робіт, від складання планів, до завантаження в мішки та вивезення. Найпростіше працювати з цегляними будовами, при цьому важливо враховувати наступне:

  • розташування комунікацій;
  • потреба діяти від верхньої частини стіни;
  • потреба у спеціальних інструментах та устаткуванні;
  • важлива акуратність, пошкодити сусідні конструкції не можна;
  • меблі покриваються або забираються.

При легкості видалення покриття процес проводять пошарово. Виключити надмірне запилення дозволяє легке зволоження конструкції.

Демонтаж підлоги

Кошторис на демонтажні роботи в будинку може бути надано в індивідуальному порядку. Ми завжди готові дати відповіді на будь-які питання та запропонувати оптимальну методику. При потребі в заміні підлоги варто підготуватися до великої кількості будівельного сміття, зате вдається позбутися цвілі, грибків, нерівностей, скрипу. Наші фахівці перемістять залишки сміття в мішки, щоб легко усунути завали.

Особливості робіт:

  • починати варто від вхідних дверей, оскільки так прохід не буде перекритий, що суттєво полегшить винос сміття;
  • всі дії багато в чому залежать від матеріалу: дерево потрібно пиляти, стяжку та кахель видаляють перфоратором, дошки знімають молотком-гвоздодером;
  • інструменти застосовуються зі створенням кута 45-60 градусів, це, своєю чергою, дозволяє виключити пошкодження перекриття.

Якщо є плитка, встановлена ​​на клейову основу, використовують будь-які зручні інструменти, а цемент можна видалити з використанням перфоратора, молотка і зубила.

Замовлення послуг на сайті компанії

Дізнайтесь вартість робіт з демонтажу або скільки коштують Електромонтажні роботи, зв'язавшись із нашим представником. Великий штат співробітників різного профілю дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності. Враховуються всі вимоги замовників, будівельні норми та забезпечується повний контроль якості. Гарантується акуратність, виконання робіт в обумовлені терміни, дотримання встановлених будівельних норм.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи