__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Гідроізоляція

Гідроізоляція -фото

Більшість приміщень потребує гідроізоляції, зокрема це стосується житлової території. Це ванна кімната, душова у будинку, комерційні, громадські приміщення. Захист потрібен для підвалів, фундаменту, даху, складів, гаражів, ангарів, лазень, підвалів, мансард тощо. Замовити гідроізоляцію технічних приміщень під ключ пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею, забезпечуємо відповідність стандартам та всім вимогам замовника. Всі роботи виконуються по прайс-листу, що забезпечує прозоре ціноутворення.

Чому потрібна гідроізоляція?

Вода здатна зіпсувати будь-який ремонт, меблі, перекриття тощо. Тому скрізь, де є випаровування, волога, ймовірність протікання, виконується гідроізоляція. Обробці підлягає цоколь, дахи, мансарди, стіни та підлога в області розташування ванної кімнати. Є ймовірність прориву комунікацій та подальшого затоплення з пошкодженням майна сусідів. Вартість виконання гідроізоляційних робіт набагато нижча, ніж ціна ремонту пошкодженої території. Фахівці компанії Fidelit-Stroy рекомендують заздалегідь подбати про захист власного майна та огорожу від сусідів. Це раціональніший підхід, який багаторазово окупиться.

Коли потрібна гідроізоляція?

В ідеалі обробка повинна проводитися ще на стадії забудови, але так діють не завжди. Є висока ймовірність намокання для нижніх рівнів (від підвалу), а верхні поверхи часто страждають від вологи з даху. Інші мешканці мають проблеми у разі протікання від сусідів. Тому спеціальні листи та в'яжучі матеріали актуальні не тільки для дахів та горищ, доводиться обробляти підлогу та стелю. У приватних будинках спеціальна смола та склади використовуються для дерева. Наш прайс-лист включає широкий перелік робіт у напрямку, у тому числі ви можете отримати консультацію та допомогу у виборі відповідних технологій та матеріалів.

Найчастіше гідроізоляція актуальна для наступних територій:

  • область швів;
  • підлога та стеля;
  • кімнати із високим рівнем вологості;
  • приміщення, де проходять комунікації.

Гідроізоляція стін у квартирі часто проводиться на кухні, у ванній, туалетній кімнаті. Такий крок дозволяє уникнути додаткових витрат, покладатися на герметик у області швів та якості плитки не варто.

Виконання гідроізоляції стін, підлоги, стелі

Фахівці компанії Fidelit-Stroy виконають якісну обробку основи. Навіть при ідеальному вигляді плит завжди є можливість порожнеч, тріщин, що вимагає невеликого ремонту. Ми виконаємо підготовку, ошкурювання, Гіпсокартонні роботи, стяжку, забезпечимо необхідний рівень зчеплення. Спеціальний склад забезпечує надійний бар'єр для вологи, при цьому не буде усадки та тріщин. Також вона виступає як додаткова Шумоізоляція. Для вузлів введення комунікацій використовуються спеціальні стрічки або манжети. Усі слабкі ділянки отримують обробку гідроізоляцією. Обов'язково використовуються обмазувальні матеріали, вони досить ефективні та не залишають швів. При виборі висоти враховується розташування обладнання. Закривається ізоляція оздоблювальними матеріалами. Обробка стелі розрахована не так на позитивний тиск, а на утримання рідини у разі надходження зверху. Тому використовується спеціальна паста, при контакті з рідиною вона розширюється та заповнює область швів.

Замовлення послуг з герметизації

Захист від вологи виконується у форматі комплексного ремонту так і як окрема послуга. Передзвоніть нам для виклику спеціаліста, консультації, ціни на послуги гідроізоляції в Харків залишаються на доступному рівні. Ми забезпечуємо гарантії високої якості робіт. Виконаємо Ремонт вторинного житла або у новобудові.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи