__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Кежуал

Хорошим варіантом прояви індивідуальності є неформальний стиль кежуал. Він відображає невимушеність та забезпечує значні відмінності від загальноприйнятих канонів. Наголос робиться на свободу та максимальний рівень комфорту, у концепції зображається демократичність, тому простір можна декорувати без строгих обмежень та рамок. Спочатку вільний напрямок оцінили в одязі, пізніше він перейшов на оформлення житла. Плетені поверхні, креативність, унікальний підхід – все це практикувалося на противагу барвистості та дорожнечі, які цінувалися вище за комфорт. Дизайн інтер'єру в стилі кежуал створить фахівець компанії Fidelit-Stroy, ми працюємо з будь-якими приміщеннями та робимо із душею.

Що виділяє стиль кежуал в інтер'єрі?

Дизайнер виконає виміри та розпочне проектування після погодження всього переліку вимог замовника. Ціна на кежуал стиль в дизайні інтер'єру залежить від вимог, габаритів, призначення приміщення, дотримання типових варіантів або проектування простору в унікальному оформленні.

Для направлення актуально наступне:

 • всі елементи та декор більшою мірою отримують прямі лінії, плавність, такі меблі краще вписуються в обстановку;
 • відтінки меблів, матеріалів, декору більшою мірою будуть приглушеними, це притаманно стилю і дозволяє уникнути роздратування та бажання знову зробити ремонт найближчим часом (протилежністю є Дизайн у стилі Еклектика);
 • особливий вибір освітлення. Для підвищення зручності застосовують не тільки люстри, але й актуальні торшери, світильники, у тому числі вбудовані. Це дозволяє плавно регулювати освітленість;
 • реалізація передбачає використання подушок, м'яких меблів, що підвищує затишок та дозволяє прикрасити кімнату;
 • додавання елементів з деревини та інших натуральних матеріалів, їх добрих імітацій. Ми підберемо варіанти з урахуванням бюджету та поставленої мети. Також враховується екологічна відповідність.

Особливості декорування

Унікальність та демократичність допомагають створити всі умови для комфорту, а не показної яскравості. Можна розкрити свою особистість, у тому числі поєднуючи прості та розкішні деталі, саме так формується недбалість, що має свій шарм. Обтічність меблювання створює зручність відпочинку і переміщення, оббивка підбирається в нейтральних тонах. Приміщення в таких кольорах допомагають позбутися напруги та стресу, створюють відчуття будинку, затишку, популярне використання сірого, бежевого, молочного забарвлення.

Декор різних приміщень

Вартість дизайну стилю кежуал в Харкові також залежить від цілей використання приміщення, в тому числі часто на замовлення входить робота з наступними кімнатами:

 1. У кухнях для фасадів, столів та стільців переважно використовують дерево, актуальні скатертини, різні штори, керамічний або глиняний посуд.
 2. Передпокій отримують зонування і локальне освітлення, зручності додають шафою купе. Цікавий вигляд створять незвичайні гачки.
 3. Ванні наділяють усім для комфорту, у тому числі допускається наявність килимків, аромасвічок.
 4. Спальні обов'язково включають досить велике та містке ліжко з якісним матрацом. Для меблів вибирається дерево чи кування, дизайнер попрацює над вибором текстилю та декору з натуральних матеріалів.

Замовити дизайн-проект у кежуал стилі можуть усі охочі, з вами працюватиме кваліфікований та досвідчений спеціаліст із гарним стажем, який зробить зручність та комфорт не тільки в стилі Кежуал, а й Дизайн у стилі лофт може надихнути на зручне та локонічне життя. До повної реалізації обов'язково передбачається надання візуалізації та узгодження всіх моментів. Тільки після цього виконується кропітка робота зі створення необхідних кошторисів та креслень. Тож якщо Вам потрібен Дизайн 2-кімнатної квартири, то можна звернути більш глибоку увагу на стиль Кежуал.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи