__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у класичному стилі

Суворість, функціональність та елегантність напряму зберігає актуальність всупереч сучасним технологіям та креативності нових підходів. Замовити дизайн-проект інтер'єру в класичному стилі пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми допоможемо досягти обстановки, яка збереже актуальність надовго, порадує унікальністю, відтінками, вибраними меблями. Сформований план дозволяє виключити безліч проблем при реалізації концепції. Ми робимо з душею, тому проектування реалізується з урахуванням усіх вимог замовника під ваші розміри, з упором на вибрані кольори.

Чим відрізняються інтер'єри у класичному напрямку?

Простір у представленому стилі стали масово оформляти приблизно в 17 столітті, його назву можна перекласти як зразковий. Нерідко такі приміщення вважаються еталонними, у них створюється стриманість, гармонія, краса, комфорт, практичність. При цьому в кожній державі стиль привносили свої риси, наприклад, у французів обов'язково додавання прикрас і розкоші. Англійці прагнуть стриманості та лаконічності, в нашій країні намагаються знайти ідеальне співвідношення строгості та помпезності. Вартість дизайну інтер'єру в класичному стилі не завжди висока, ми враховуємо бюджет і особисті потреби замовників.

Характерні риси

Розробка рішень із залученням дизайнера дозволяє виконати розміщення всіх складових, меблів, залишивши достатньо місця для комфортного пересування. При виборі на користь напрямки спираються на низку вимог, які пред'являються з урахуванням стилю:

 • зазвичай додають колони, стелі в кілька рівнів, ліпнину та розпис на стінах та стелі;
 • для покриття підлоги кращий художній паркет із деревини дорогих порід або традиційної та дорогої плитки;
 • для стін актуальна оббивка елітними тканинами або декор за допомогою декоративних панелей. Також гарним варіантом будуть текстильні або вінілові шпалери, спеціальні штукатурки;
 • обов'язково обирається центральний елемент, навколо буде створена решта композиції, також можна вибрати кілька центрів;
 • освітлення ставиться симетрично з урахуванням центру, також до цієї частини кімнати сходить малюнок паркетної дошки;
 • джерел освітлення обов'язково багато, бажано додавання люстри з кришталю або виконаної за рахунок кування та досить масивної. З нею поєднують відповідні бра, також можна використовувати нижнє світло і розташувати настільні лампи або торшери біля диванів, крісел.

Класичний стиль для ваших інтер'єрів

У Харкові дизайн приміщення в класичному стилі готова виконати компанія Fidelit-Stroy, ми виконаємо всі етапи робіт від вимірів та вибору матеріалів, кольорів до реалізації креслень будь-якої складності. Професіоналізм наших співробітників допоможе отримати готову послідовність дій для отримання ремонту мрії. Плавні лінії меблів, розкішні покриття, симетрія, антикварні або складені вироби, характерна стриманість та строгість, все це можна інтерпретувати під ваші вимоги, звички та запити. А якщо ви хочете зберегти в приміщенні лаконічність, чистоту та простоту, то радимо звернути увагу на Дизайн у стилі скандинавський.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи