__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Малярні роботи

Одним із важливих етапів ремонту є малярські роботи, фахівці компанії Fidelit-Stroy готові надати повний перелік послуг. Ми робимо з душею та гарантуємо рівномірність, естетичність покриття, високу якість. Малярні роботи Харків виконуються з використанням бездоганної якості матеріалів, професійних інструментів. Застосування перевірених та сучасних методик дозволяє досягти відмінних результатів на будь-якому об'єкті.

Що входить до категорії малярських робіт?

Під малярними роботами мається на увазі широкий ряд заходів, у тому числі фарбування стелі, стін, інших елементів з метою продовження терміну їхньої служби, досягнення привабливого зовнішнього вигляду. У тому числі нашими співробітниками реалізується безповітряне фарбування, використовується акрилова, силіконова, мінеральна фарба, водоемульсійна фарба тощо. Професійне оформлення дозволить отримати ідеальну поверхню, створити затишок та привабливість приміщень. Малярні роботи у квартирі під ключ включають низку етапів, у тому числі фінішні та підготовчі заходи. Реалізується ґрунтовка, шпаклівка, фарбування.

Популярні види робіт

Перелік дій залежить від вимог замовника та стану приміщення, у кожному окремому випадку виконується індивідуальний кошторис. Ми допоможемо вибрати матеріали, знайдемо найбільш вдалі альтернативи, врахуємо витрати. При необхідності масштабних перетворень виконується монтаж гіпсокартону, укладання плінтусів та ламінату.

Для обробки можна вибрати будь-які матеріали:

  • шпалери;
  • ліпнина;
  • кладка з імітацією цегляного покриття;
  • панелі із дерева;
  • кладка з різними фактурами;
  • Монтаж 3D панелей тощо.

Ми виконуємо як зовнішні, і внутрішні види робіт. При ремонті зовні приміщень використовуються матеріали із підвищеними показниками стійкості. Навіть в агресивних умовах вони не втрачають своїх якостей.

Прості та покращені малярські роботи

Проста категорія актуальна для цехів, підсобок, складів, а покращена необхідна для нежитлових та житлових приміщень. Також виділяють високоякісні роботи, вони призначені для залів у ресторанах, готелів, офісів, офісів класу А (при підвищених вимогах).

Основні етапи:

  • ґрунтовка;
  • шпаклівка;
  • фарбування.

Малярні роботи в будинку та квартирі виконуються досвідченими фахівцями, проводиться поетапний контроль якості.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи