__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у стилі Лофт

Індустріальний напрям успішно виглядає внаслідок розміщення комфортних меблів, збереження великої кількості вільного місця і необробленого декору. Вартість дизайну інтер'єру в стилі лофт є досить лояльною, а економія на роботі дизайнера може значно зіпсувати загальне враження. Будь-яка помилка обернеться ще більшими витратами, оскільки в цьому випадку унікальність, креативність і навіть вибір відтінків потребують професійного підходу та реалізації. Стиль набирає популярності та все ще займає передові позиції, у тому числі розробка у напрямі актуальна для квартир, приватних будинків, кафе, барів. Він легко вписується в будь-який простір, оскільки є гнучким і дозволяє знайти підхід з урахуванням індивідуальних вимог.

Відмінності проектування у напрямку лофт

Цей досить молодий стиль вже набув великої популярності, у тому числі він вдало виглядає при просторих кімнатах. Заведено виділяти кілька варіантів: істинний і штучний. Перший передбачає поєднання нежитлового та житлового простору(Дизайн 1-кімнатної квартири), тому вимагає високих стель, відсутності будь-яких перегородок, балок, ферм, облицювання листами металу або цегляної кладки. Замовити дизайн приміщення у стилі лофт у Харкові можна і для реалізації у стандартній квартирі чи будинку. В цьому випадку стиль буде штучним, адже відсутні великі вікна, величезна площа та високі стелі. Атмосфера буде створена шляхом вибору правильних матеріалів, розміщення складових, освітлення та низки спеціальних прийомів.

Основні риси лофт напряму

Компанія Fidelit-Stroy пропонує проектування на основі точних вимірів, вивчення об'єкту та всіх вимог замовника. Ми робимо з душею, створюючи всебічно продумані варіанти оформлення, враховуючи при цьому максимальну точність креслень з подальшим формуванням кошторисів.

При виборі на користь стилю переважно наступне:

 • по можливості бажане встановлення панорамних вікон. Для мансард варто подумати про вмонтовані в дах склопакети;
 • відкритість планування. Найчастіше вони присутні у сучасних новобудовах, а також у план робіт нерідко включається перепланування (див. Дизайн у стилі Модерн);
 • не використовується пластик, шпалери, вибір робиться на користь грубої штукатурки, бетону, побілки, металевих листів, відкритої кладки на основі цегли;
 • ідеальною поверхнею є бетон, але він не зручний у житлових кімнатах. Використовується імітація каменю, наливна підлога;
 • потрібно створити ілюзію високої стелі. Ціна дизайн-проекту в стилі лофт буде розрахована з урахуванням складності габаритів кімнати.

Також дизайнери підберуть спеціалізовані меблі, колірну гаму, відповідне освітлення, поділять кімнату на зони.

Замовлення дизайну приміщень

Зв'яжіться з нами для оформлення замовлення, консультації. Виконується повний перелік робіт, у тому числі виконуються всі необхідні виміри, візуалізація, вибір техніки, декору, меблів, матеріалів, а також складання креслень.

Якщо Вас подобається стиль Лофт, то і Дизайн у стилі мінімалізм Вас також може зацікавити.
 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи