__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Кладка стін та перегородок із Газоблоку

Кладка стін та перегородок із Газоблоку -фото

При будівництві будинків, гаражів, різних будівель є широкий вибір матеріалів, компанія Fidelit-Stroy готова запропонувати послуги з кладки газоблоку в Харкові. Ми робимо з душею, реалізуючи проекти на Ремонт квартири в новобудові чи іншому типі житла будь-якої складності та габаритів. У роботу фахівців включено розмітку ліній, армування, встановлення блоків, використання ґрунтувального складу та багато інших дій, що дозволяють отримати стіну, що відповідає вимогам. Газосилікатні блоки є бетоном у спіненому вигляді, він актуальний для офісів, бізнес-центрів, дачних та заміських будинків, житлових котеджів, виробничих будівель. Дізнайтесь вартість кладки стін із газоблоку у нашого представника або вивчивши доступний прайс.

Чому варто вибрати будівництво стін із газоблоків?

Блоки представленого типу вимагають професійного підходу, щоб отримати необхідну міцність. Також потрібне використання ґрунтувального складу та арматури для зміцнення.

Серед переваг вважається таке:

  • легкість. Блоки просто доставляти, вивантажувати та встановлювати. У тому числі вони можуть використовуватися для будов в один рівень або при середній висоті;
  • простота оформлення конструкції. Комірковий матеріал включає порожнечі з повітрям, тому елементи простіше розташувати на потрібному місці;
  • звукоізоляція. Хоча щільність невелика, вдається отримати надійну огорожу від шуму. Повітряні камери справляються із завданням на найвищому рівні, оскільки є перешкода на шляху вібрацій та звукових хвиль;
  • економічність. Ціни на кладку перегородок із газобетону залишаються лояльними, оскільки трудовитрати нижчі. Не потрібне значне зміцнення фундаменту, ціна невелика і на самі блоки.

Професійне укладання стін з газобетону

Залучення команди спеціалістів дозволить отримати міцну споруду. Ми допоможемо у виборі матеріалів, реалізуємо укладання, вирівнювання. Ви уникнете ряду ризиків, у тому числі помилок під час укладання, що призводять до втрати якості, прояву тріщин та інших видів недоліків. Буде використано професійні інструменти, у тому числі штроборіз, пристрої для різання блоків та металу.

Досвід та наявність знань у напрямку дозволяє зберегти характерну для матеріалів теплоізоляцію, стіни не будуть проводити низькі чи високі температури. Забезпечується комфортний мікроклімат всередині будівель. Зведення стін з газоблоку недорого виходить, для формування потрібних розмірів та особливостей елементи можна різати, пиляти, свердлити. Будівлі отримують можливість регулювати вологість, що належить до безперечної переваги.

Особливості будівництва

Оскільки при виготовленні задаються рівні грані та правильна конфігурація, допуск буде мінімальним. Наші спеціалісти використовують спеціалізований клейовий склад, блоки забезпечують морозостійкість, у тому числі внаслідок тонких швів. Це безпечний матеріал, що складається з вапна, води та піску. Процес установки можливий за показниками від +5 градусів за Цельсієм, тому зведення виконується не лише влітку, але й навесні, восени, рідше за теплу зиму. Ми виконуємо широкий перелік робіт, у тому числі можливі розрахунки навантаження, розрахунок потрібної кількості матеріалів, консультації щодо вибору, утеплення з використанням цегли та багато іншого.

Замовлення послуг

Компанія Fidelit-Stroy пропонує виконання будівництва стін та перегородок із газоблоків або Кладка стін та перегородок – цегла. Ми готові реалізувати будь-які задуми, працюючи за будівельними нормами та перевіреними технологіями. Наші фахівці можуть зробити міцніше стіни, враховуючи навантаження, що покладаються на них, а також допоможемо вибрати та доставити матеріали, доповнення, провести повний цикл робіт. Ви отримуєте завершений об'єкт в обумовлені терміни та з гарантією якості.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи