__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Проектні роботи

В цей час будь-яке будівництво розпочинається з проектних робіт. Це багатоступеневий процес, який включає збирання та обробку всієї технічної інформації, і вивчення її для подальших рішень з будівельних робіт. За красивими дизайнерськими спорудами часто стоїть величезна праця проектувальників. Якщо ви на першому етапі будівництва зіткнулися з проблемами або просто не знаєте, як оптимізувати будівельний процес, звертайтеся до нашої компанії, де ви можете замовити роботи з проектування для вашого майбутнього ремонту. Кожен проект ми робимо з душею та доопрацьовуємо його доти, доки він повністю не задовольняє бажання замовника.

Спочатку ми обговорюємо всі моменти виконання роботи із замовником, дізнаємося, що він хотів би отримати в результаті і лише потім переходимо до вимірів та створення проекту. В свою чергу ми беремо проекти різної складності, в тому числі Ремонт салонів краси.

Навіщо потрібні проектні роботи?

Послуги проектування у Харкові – це поетапний план для будівництва майбутньої будівлі. Розробка та оформлення проектної та дозвільної документації, необхідна для виконання будівельних робіт. До неї входить чіткий план визначення території, начерки конструкції, будівництво фасадів, визначення їх кольорів та багато іншого. Усі об'єкти, які внесені на розгляд щодо їх зведення або перебудови, повинні бути розраховані за всіма параметрами, оскільки саме від цього залежить, чи буде майбутня конструкція надійною та стійкою. Документи, які збираються на стадії проектування, вкрай необхідні для отримання дозволу на будівництво, а проектні роботи можуть наочно продемонструвати спеціалістам та замовнику особливості майбутньої конструкції.

Етапи проектних робіт

Розробка проектних робіт під ключ починається із самої ідеї. Замовник повинен хоча б приблизно розуміти розташування, розміри майбутньої споруди, скільки вона вміщуватиме кімнат, їх планування та ремонтні роботи, а також витратні матеріали, необхідні для ремонтних робіт. Виходячи з відповідей на ці питання, планувальник приблизно складає технічне завдання для розробки первісного проекту. Робота над проектом проводитиметься на основі технічного завдання, яке буде повністю доопрацьовано та затверджено замовником, а до цього моменту можуть вноситись будь-які коригування в рамках технічної дозволеності. Після затвердження рішення воно прямує до архітектора на ознайомлення.

Спираючись на технічні документи, архітектор робить попередні начерки проекту. Замовник розглядає ескізи та вибирає найцікавіші варіанти, роблячи за ними коригування або затверджуючи їх. Після того, як архітектор із замовником остаточно обрали один проект та затвердили його, відбувається підготовка необхідних дозвільних документів для запуску процесу будівельних робіт. Усі роботи повинні дотримуватися строго у межах законодавчих норм. Вартість будівельних проектів за договором залежить від різних факторів. Найдорожчі проекти - це дизайнерські, де в проектуванні враховується кожен елемент.

Робочий процес здійснення проектних робіт

Після затвердження готового плану настає другий процес - будівництво робочого проекту, де виконроб разом з будівельниками зводять споруду. Зведення фундаменту - це основа для подальшої роботи і від цього етапу залежить якість будівництва загалом. У робочий процес входять такі завдання:

  • зведення конструкції будинку;
  • визначення внутрішнього планування;
  • проведення системи вентилювання та кондиціювання;
  • проведення газу, електрики, води до будинку;
  • зовнішня комунікація.

Послідовність усіх будівельних та оздоблювальних робіт має бути продумана до найменших моментів, інакше потім виникнуть серйозні проблеми. Цей етап також супроводжується базою документів, серед яких схеми поверхів та перегородок, кути будівлі та розрізи, розмітки фасаду, інженерні конструкції та схеми, а також план майбутнього облагородження приміщення. Наша компанія пропонує замовнику звільнитися від покупки матеріалів та сировини, оскільки ми готові взяти повну відповідальність на себе.

Скласти грамотний план під силу не кожній будівельній компанії, адже це досить складне завдання, оскільки проект повинен відповідати всім законодавчим вимогам, а також бути зручним для проживання. Завдяки якісно проведеним вимірам та досвідченим фахівцям ви можете отримати приміщення, яке буде ідеальним у всіх співвідношеннях. Вам буде в ньому не тільки зручно, але й візуально радісно, тому що при кожному проектуванні ми приділяємо велику увагу внутрішньому простору для більшого комфорту. Також ви отримуєте налагоджену систему комунікацій, Прорахунок та складання кошторису та багато іншого.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи