__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Порядок роботи

Ремонт квартир під ключ в Харкові за вигідною ціною

Ремонтна компанія «Фіделіт Строй» з 2018 року займається широким спектром робіт у будівельній сфері, починаючи від демонтажних робіт та монтажу натяжних стель, закінчуючи комплексним проектуванням та ремонтом під ключ.

Ми маємо бездоганну ринкову репутацію, штат кваліфікованих фахівців та напрацьовану базу постійних клієнтів, які обрали нашу компанію за високий професіоналізм, відповідальний підхід до роботи та демократичну цінову політику.

Усього за кілька років присутності на ринку наша компанія встигла здобути довіру на харківському ринку, а також здобути визнання клієнтів за межами Харківської області. Наша компанія не дає порожніх обіцянок та не користується прийомами «дешевого» маркетингу для залучення клієнтів. Професіоналізм нашої організації підтверджується відгуками десяток задоволених клієнтів та реалізованими проектами.

 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Крок 1

Перший дзвінок

Спілкування з представником компанії, надання відповідей на будь-які ваші запитання, а також можлива організація екскурсії на об'єкті із залученням виконроба.

Не бійтеся ставити нам запитання. Ми не беремо плату за консультації та завжди раді допомогти Вам розібратися в якихось моментах, дати професійну пораду. Можете зв'язатися з нами зручним для вас способом, вся необхідна інформація наведена на сторінці Контакти.

крок 1

* - поле, обов'язкове для заповнення.

Крок 2

Обміри та складання Технічного Завдання

Наступним етапом йде напрямок дизайнера з метою виконання обмірів (при необхідності формування проекту), спільна робота з фахівцем. Ідеально, якщо зустріч відбудеться на об'єкті: дизайнер створює ТЗ для розробки дизайн-проекту, який включає наступні пункти:

 • опис призначення кожної кімнати;
 • створення схеми розміщення меблів;
 • розробка плану оснащення побутовою технікою;
 • внесення ваших колірних, стилістичних та будь-яких інших побажань;
 • виміри приміщення + фотофіксація важливих деталей.


Ідеально, якщо ви зможете надати нам референси – фото вже готових інтер'єрів, які вам сподобалися. Необов'язково шукати картинку, де буде все так, як ви хочете. Відмінним варіантом стане добірка фото інтер'єрів і ваші коментарі щодо стилістики, колірної композиції, декору.

Створюється загальна група у Вайбері або в Телеграмі*, до неї увійде виконроб, дизайнер, замовник та керівник. Дизайнер постійно веде проект, у тому числі можливе уточнення технічних моментів у виконроба. Спілкування та обговорення всіх нюансів відбувається спільно.

*Ми розуміємо Ваші хвилювання про конфіденційність у мережі та розуміємо, що ви не хочете, щоб приватна інформація поширювалася третім особам. Ця Політика конфіденційності описує, як ми збираємо інформацію, як її зберігаємо та використовуємо.

Порядок складання кошторису ремонту

Коли всі особливості дизайн-проекту уточнені, відповідний фахівець розраховує докладний кошторис ремонту, в основі якого лежить розміщений на цій сторінці докладний прайс на будівельні роботи. Кошторис враховує як вартість, а й терміни виконання кожного етапу залежно від технологічних умов виконуваних робіт. Після погодження та затвердження кошторису ми підписуємо договір та починається виконання обумовлених робіт відповідно до стандартів та індивідуальних вимог, озвучених при оформленні. Якщо передбачено дизайн-проект, то замовник мінімально бере участь у вирішенні технічних питань, оскільки все вже розраховано. Найчастіше потрібно затвердження ухвалених рішень чи уточнення з фінансових питань.

Крок 4

Підписання договору

Перед тим як укласти договір, необхідно обговорити попередню вартість дизайн-проекту. Якщо вас все влаштовує, можна підписувати папери. Зустріч з керівником відбувається на об'єкті або в нашому офісі. Далі йде укладання офіційного договору, в якому зазначаються:

 • терміни робіт;
 • перелік послуг;
 • гарантійні зобов'язання.


Після того, як клієнт вносить оплату у розмірі 50% вартості послуги, ми приступаємо до початку робіт у порядку черги (якщо вона є).

Ремонтні роботи

Компанія FIDELIT STRОY надає великий вибір будівельних послуг.

При роботі компанія постійно стежить за вимогами замовників, оскільки ми прагнемо зберегти позитивну репутацію. Для цього забезпечується все необхідне: оперативне реагування на запити, контроль якості, дотримання проекту або зазначені нюанси робіт, обумовленні Види робіт.

Завершені роботи