__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Влаштування підлог бетоном

Влаштування підлог бетоном -фото

Заливка підлоги бетоном у Харкові виконується фахівцями компанії Fidelit-Stroy, професійний підхід дозволяє гарантувати потрібний рівень стійкості, міцності, акуратність кутів, відсутності дефектів. Монтаж основи є непростим завданням, оскільки будь-які помилки призведуть до недостатньої щільності, появи вм'ятин, тріщин. Також завжди є ризик, що бетон, щебінь та інші елементи будуть обрані неправильно, що призведе до перевантаження будівлі або недостатньо тривалого періоду експлуатації. Якщо вам потрібне професійне укладання бетонної підлоги, звертайтеся до компанії Fidelit-Stroy, ми робимо з душею, досягаємо відповідності всім вимогам та гарантуємо якість. Ціна на заливку підлоги керамзитобетоном та іншими матеріалами залишається лояльною.

У яких випадках варто вибрати бетонну підлогу?

Найчастіше передбачається бетонування підлоги у квартирі чи приватному будинку. Такий вибір актуальний у разі значних навантажень на основу. У тому числі бетон підходить для таких об'єктів:

 • торговельні комплекси;
 • гаражі;
 • промислові цехи;
 • торгові та комерційні об'єкти;
 • ванні кімнати, туалет;
 • коридор, тамбур;
 • офіси та таке інше.

Ми виконуємо Ремонт пiд ключ та монтаж з урахуванням всіх стандартів, вибір на користь шару з бетону дозволяє отримати міцну та рівну основу. Його важко пошкодити внаслідок хімічного чи механічного впливу. Можливе поєднання з ізоляційними матеріалами, також вдається замаскувати комунікації. Поверх основи допускається укладати всі види покриттів, монтувати систему «тепла підлога».

Варіанти оформлення бетонної підлоги

Ми виконуємо будь-які види покриттів, включаючи різні стяжки для житлових об'єктів, а також спеціалізовані.

Серед основних видів:

 • заливка чорнової стяжки. Підбираються найбільш відповідні суміші, на консистенцію впливає товщина шару та інші параметри;
 • підлогу з топінгом. Представлений тип верхнього шару містить цемент, з'єднаний з мінеральним ущільнювачем. Дотримання спеціальної технології виключає відшарування від бетонного прошарку;
 • полірована основа. Для міцності виконується шліфування, технологія не потребує додаткових робіт;
 • мозаїчно-бетонна основа. Застосовуються різні типи наповнювачів: кварц, камінь, мармур і так далі. А для їх кріплення та зв'язування застосовується цемент;
 • із застосуванням бетолайту. Це категорія легких бетонів з невеликою щільністю, при цьому вони мають гарні якості теплоізоляції та звукоізоляції. Ефект досягається шляхом застосування наповнювачів, у тому числі керамзиту. Вартість заливки підлог бетолайтом можна дізнатися з прайсу або нашого спеціаліста.

Усі етапи робіт з формування бетонної підлоги

Ми надаємо комплексний підхід, тому готові надати консультацію щодо вибору матеріалів, послуги спеціаліста, який вивчить об'єкт, виконає виміри та надасть свої рекомендації. Залучення майстра дозволить виключити низку помилок, уникнути потреби починати все спочатку.

Можливі детальні розрахунки вартості робіт та кількості матеріалів. З урахуванням передбачуваного навантаження буде підібрано метод армування (при необхідності), марка бетону, товщина заливки або зробити Монтаж підлоги на лагах чи Влаштування підлог нівеліром. Тож у кожному окремому випадку підсумкова сума відрізнятиметься.

Найчастіше монтаж включає винесення меблів, видалення старих покриттів, демонтаж старої стяжки, підготовку поверхні. Далі поєднується відповідний склад і наноситься на поверхню по маяках. Ми забезпечимо правильність виконання всіх етапів і здамо об'єкт з повністю готовою бетонною підлогою в обумовлений термін.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи