__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн кабінету

Замовити дизайн інтер'єру кабінету в Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми готові створити планування, яке матиме привабливий зовнішній вигляд та отримає все для вашого комфорту. Послуги актуальні як для робочої території, так і для приватних будинків квартир, строгість і лаконічність робочого місця підвищує працездатність. Наш дизайнер готовий виявити креативність підходу з урахуванням усіх нюансів наявного простору. Потрібно зонування, формування макета, розташування меблів, приладів, при цьому кімната не повинна бути захаращеною. На емоції та стан також впливає вибір відтінків, поєднання кольорів, тривале збереження концентрації буде забезпечено шляхом правильного розставлення меблів, освітлення.

Увага до деталей при оформленні кабінету

Розробка дизайну офісу-кабінету в будинку виконується індивідуально та включає низку етапів. В результаті надається готовий проект з кошторисами, кресленнями, списками матеріалів. Реалізація за готовою концепцією пройде гладко та злагоджено, оскільки все вже продумано та передбачено.

У тому числі враховується таке:

 • виділення простору для зручного столу та крісла;
 • якісне освітлення, обов'язково з можливістю регулювання;
 • бажано уникнути виходу вікон у бік саду, якщо там часто відпочивають чи гуляють діти;
 • виконання звукоізоляції актуальне у разі потреби створення тиші;
 • за наявності вибору, кабінети розташовують зі східного боку, оскільки природне світло позитивно діє на працездатність. Західні приміщення добре підходять тим, хто працює ввечері;
 • бажано віддалення від вітальні, кухні та дитячої;
 • планування впливає на всі елементи кімнати, за наявності простору ставляться великі меблі, стіл краще виглядає біля вікна, як і крісло.

Наш дизайнер забезпечить унікальність, у тому числі рекомендується невелика фурнітура та полиці, їх ставлять біля стін, щоб залишити простору кімнату. Ми знаємо, що заставлений кабінет збиває з настрою, тому намагаємося зробити так, щоб кожен замовник залишився задоволеним. Іноді місця під кабінет в квартирі не вистачає, і знаходиться компроміс зробити кабінет на балконі. Наші спеціалісти раді вам запропонувати Дизайн балкона/лоджії.

Замовлення проекту кабінету компанії Fidelit-Stroy

Індивідуальний дизайн-проект робочого кабінету або Дизайн ванної – правильне рішення, ми робимо з душею, виконуємо прорахунки потрібних матеріалів, ретельно плануємо та залучаємо кожен сантиметр території. Буде знайдено простір для техніки, меблів, ми передбачимо планування у певному стилі, з урахуванням особистих звичок та смаку. У тому числі виконуються кабінети для чоловіків та жінок, ведеться планування під кімнати різної форми, габаритів. Передбачено врахування всіх вимог замовника, модних тенденцій. Пропонується складання візуалізації, зустріч із замовником для узгодження, формування планів з електрики, перепланування, загального розташування складових. Також наші спеціалісти ретельно підбирають текстури, кольори та матеріали, пропонуючи вже готові кошториси, а також продумують всі кроки з реалізації.

Під час “блєкауту” в Україні багато людей знайшли звичку працювати з кафе або коворкінгу. Тож Дизайн для кафе/бару/ресторану наразі стає актуальнім як ніколи.
 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи