__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ескізний дизайн-проект

Проектування дизайну для приміщень виконується спеціалістом, під час робіт визначається концепція, ведеться розробка всіх деталей та вузлів, підбираються прилади, меблі, матеріали, кольори. Компанія Fidelit-Stroy виконає ескізи дизайну інтер'єру для проекту квартири у вибраному замовником стилі. Візуалізація простору дозволяє оцінити зовнішній вигляд планування, зокрема фахівець може надати ескізний або докладний варіант. Зображення у вигляді начерку використовувати зручно, оскільки є можливість подальшого коригування, обговорення деталей, у тому числі щодо розміщення передбачених елементів, освітлення.

Що таке ескізний проект? 

Креативність підходу можна відзначити не лише після повноцінної візуалізації та створення креслень. Ціна на ескізний проект дизайну інтер'єру, наприклад, Дизайн 1 кімнатний в Харкові доступна, тому рішення підходить всім, хто хоче внести зміни та отримати чудову ідею під свій інтер'єр. Такий формат передбачає уявлення сформованого плану у спрощеному форматі. Дизайнер компанії Fidelit-Stroy покаже концепцію в цілому, ми робимо з душею і намагаємось домогтися відповідності всім потребам замовника. На зображеннях вдається оцінити розміщення меблів, вибрані відтінки, загальний стиль, вид обробки та декоративних елементів загалом.

До старту робіт спеціаліст з дизайну формує технічне завдання, проводить розмову із замовником. Відображається вся інформація: вимоги до забарвлення, стилю або їх поєднання, набору необхідних меблів. Також неабияке значення при реалізації має звичний спосіб життя власників, оскільки важливо грамотно розподілити простір та забезпечити комфорт виконання звичних завдань. Також для кімнат, під які складається дизайн проект, прописуються параметри. У комплекс робіт входить малюнок, загальна схема, деталі та креслення не надаються.

Що входить до проектування при виборі ескізного дизайн-проекту?

Оскільки ретельної роботи з формування великого переліку креслень не потрібно, процес займає менше часу, вартість ескізного дизайн-проекту інтер'єру досить невисока.

При замовленні ви отримуєте:

 • зображення, що дозволяють оцінити зовнішні дані кімнати після завершення ремонту. Дизайнер виконає графіку за допомогою спеціальної програми. На приміщення робиться 3-4 ракурси, у договорі будуть прописані всі деталі задуму, вимоги. Саме на них спиратиметься фахівець;
 • виміри також враховуються, створюється обмірний план, у ньому прописуються габарити кімнат, у яких буде проведено ремонт;
 • плани з усунення старих перегородок, і навіть будівництва нових, якщо для реалізації задуму потрібно перепланування.

У ряді випадків також передбачається план підлог, стель, схема розташування електричних мереж. Виконується робота при необхідності, додаткові дії позначаються на підсумковій вартості, оскільки вимагають часу та зусиль.

У яких випадках необхідно замовити ескізний тип проекту?

Ескізний дизайн-проект під ключ обирають досить часто, але зазвичай рекомендується повне проектування. Якщо такої необхідності немає, підійдуть ескізи, у тому числі актуальні для наступних замовників:

 • всім, хто ще не збирається приступати до ремонту, але вже хоче розглянути варіанти та розрахувати можливості щодо внесення змін до інтер'єру;
 • людям, які самі можуть впоратися зі всіма технічними моментами або вирішили довірити цю роботу виконавцям. Деякі самотужки можуть пояснити всі вимоги до реалізації, підібрати матеріали, вказати на розташування комунікацій та розеток;
 • охочим отримати хорошу ідею без значних вкладень.

При замовленні ескізного проекту важливо продумати свої можливості, не всі впораються з виконанням креслень для будівельника. Більшість помилок на етапі реалізації може залишитися непоміченою, оскільки у вас не буде кошторисів, схематичних зображень, чітких уявлень про матеріали та вибір меблів. Часто промальовування доповнюється технічним проектом, він містить весь потрібний пакет креслень.

Замовлення послуг дизайнера від компанії Fidelit-Stroy

Фахівці нашої компанії працюють з різними приміщеннями та вимогами, тому завжди враховується обраний замовником стиль, обмеженість фінансів, особливості приміщення та багато іншого. Ви можете замовити проектування під ключ квартири або Дизайн магазину, у цьому випадку будуть вибрані меблі, підібрані матеріали, також дизайнер розрахує їхню кількість. Якщо ви вирішили зупинитися на ескізному проекті, зв'яжіться з нашою компанією зручним способом. У ході зустрічі ви зможете позначити всі вимоги, уточнити вартість, отримати послуги замірника, допомогу у виборі стилю.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи