__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж рейкових та декоративних панелей

Наша компанія пропонує рейкові підвісні стелі в Харкові, що являють собою оригінальну стельову систему, яка поєднує в собі красиву естетику дерев'яних рейок з легким доступом і установкою.

Якщо ви хочете покращити традиційний простір за допомогою дерев'яних рейкових стель або надати тепла сучасному будинку, звертайтеся до нас за допомогою. Ми завжди допоможемо з вибором стелі, який би чудово вписувався у ваш інтер'єр і відповідав будь-якій формі, кольору, фактурі іншого дизайну інтер'єру та розміру приміщення.

Як декоративна, так і звукопоглинаюча система рейкових стель, які ви знайдете в каталозі нашого сайту, швидко та легко перетворить ваше приміщення, надавши йому висококласного лінійного вигляду. Крім того, будь-який монтаж ми робимо з душею, тому здійснимо швидку та якісну установку декоративних підвісних стель та зробимо її практичною та економічною.

Види деревини для декоративних дерев'яних рейок

Ми пропонуємо кілька видів дерев'яних ламелей для стель, здатних повністю оновити зовнішній вигляд офісу, котеджу, ресторану(див. Дизайн кафе/бару/ресторану), аудиторії, виставкового залу, місць загального користування, залів очікування тощо. У всіх випадках панелі виготовлені з цільного дерева, яке можна обрати в різних кольорах. Рейкові стельові системи для дому можуть бути з натурального дерева бука, дубу, вишні та венге.

Дерево – це теплий, елегантний матеріал, дерев'яні рейки передають порядок та особливий спокій. Додавання дерев'яних планок у декоративний простір, таке як стеля кімнати, естетично покращує його.

Ціна на монтаж рейкових панелей залежить від типу деревини, що використовується у виробництві. Наша дерев'яна панель для стелі доступна в чотирьох типах деревини:

 • вишня;
 • твердий клен;
 • червоний дуб;
 • тополя.

Установка декоративної рейкової стелі з дерева

Стеля може стати більшим, ніж просто красивим елементом кімнати. Якщо монтаж зроблено правильно, то стеля може мати функціональні компоненти для досягнення гарної акустики, демонстрації вашого освітлення або створення певного відчуття та затишку у приміщенні. Це відмінний спосіб зробити вашу стелю більш привабливою не тільки для вас, але і для гостей, коли вони знаходяться у вашому будинку.

Дерев'яні рейкові стелі складаються з планок, які виготовлені з цільного дерева і розташовані паралельно один одному. Рейки з'єднані між собою дерев'яними стрижнями (діаметром 12 мм). Вони кріпляться до стелі за допомогою системи анкерування, заснованої на установці ґрат через структуру профілю T-15 та П-подібних затискачів, які діють як гаки.

Установка декоративної рейкової стелі із пластику

Монтаж декоративних стель у квартирі із пластику або Конструкції з гіпсокартону здійснюється за тією ж схемою, що й установка планок із дерева. Пластикова стельова система складається з акустичної панелі з овальними або круглими отворами та пластикових ламелей, розташованих паралельно один одному і перпендикулярно до стельової опори. Пластикові планки кріпляться до стелі за допомогою цвяхів.

Як встановити рейкові та декоративні панелі своїми руками?

Монтаж рейкової стелі під ключ можна зробити своїми руками, якщо у вас є всі необхідні інструменти.

Ось що вам знадобиться, щоб встановити рейкову стелю у вашій кімнаті:

 • стандартні панелі "2x2" або будь-який інший розмір;
 • цвяхи для обплетення та звичайні цвяхи або шурупи;
 • шпаклівка під дерево чи пластик;
 • герметик;
 • наждачний папір чи електрична шліфувальна машина для дерева.

З інструментів вам знадобляться:

 • торцювальна пилка;
 • вимірювальна стрічка;
 • дриль;
 • рівень;
 • електролобзик або пилка для гіпсокартону (за бажанням).

Щоб прокласти дошки, фахівці нашої компанії спершу вимірюють простір вашої кімнати. Для них найголовніше це переконатися, що довжина дощок була обрана правильно. Якщо готуються дошки з дерева, попередньо вони піддаються шліфуванню, а також на них наноситься фарба. Для установки рейок обчислюється площа стелі та наноситься необхідна розмітка. Зазори між стелею та стінками повинні бути не більше 5 см. Просвердлюють всі підвіси із зовнішнього боку, щоб не було задирок у матеріалі. Акуратно викладаються всі рейки у стінові профілі.

Якщо за бажанням замовника дошки потрібно закріпити там, де є освітлення чи вентиляційні отвори, то наші фахівці обов'язково беруть це до уваги. Для цього, перш ніж розміщувати дошки, вимикається електрика та знімаються всі світильники або вентиляційні отвори. Щоб зняти вентиляційні пристрої, наші спеціалісти використовують лобзик. Усі дошки встановлюються та фіксуються за допомогою опорної шини.

Як бачимо, в установці панелей немає нічого складного, якщо довірити всю цю роботу нашим професіоналам. Таким чином вдасться створити міцну та надійну стельову конструкцію. 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи