__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Постачання (доставка) будматеріалів

Постачання (доставка) будматеріалів-фото

При проведенні будівельних, ремонтних робіт контроль потрібних матеріалів, їх вибір, закупівля, вивантаження, занесення, транспортування є непростим завданням. Це пояснюється великими обсягами, неможливістю купити все й одразу, оскільки потрібне місце на виконання запланованих дій. При цьому невчасне замовлення може спричинити гальмування всього процесу та значні зриви термінів виконання роботи. Тому простіше одразу звернутися до професіоналів, замовити закупівлю будматеріалів у Харкові пропонує компанія Fidelit-Stroy. Ми робимо з душею та підходимо до реалізації поставлених завдань комплексно. Формується кошторис, складаються маршрути, Проектні роботи, застосовується власна спецтехніка.

Чому варто звернутися до спеціалістів?

Доставка матеріалів на будівельний об'єкт виконується не раз і не два, тому менеджер з постачання повинен мати досвід, мати великі знання, використовувати професійні зв'язки та позитивну ділову репутацію. Впоратися самостійно неможливо, а знайти хорошого спеціаліста непросто.

Звертаючись до компанії Fidelit-Stroy за аутсорсингом постачання, ви можете забути про всі питання, пов'язані з постачанням. Їх на себе візьме команда професіоналів, компанія допоможе знизити трудомісткі витрати, фінансові вкладення, ризики ймовірності отримання неякісних матеріалів, відсутності або недостатньої кількості всього необхідного. Ми тривалий час працюємо у напрямку постачання та маємо величезні можливості.

Не варто забувати про ризики та їх наслідки, ми допоможемо знайти надійних постачальників та побудувати логістику з максимальною ефективністю. Не витрачайте час на пошук постачальників та контролю їх діяльності, адже всю цю роботу можна перекласти на плечі наших співробітників.

Що таке послуга комплексного постачання?

Фахівці займатимуться всіма видами робіт, у тому числі підбирається транспорт під будь-які габарити потрібних конструкцій та матеріалів, залучаються вантажники, формуються звіти. Виконується не лише доставка будматеріалів з розвантаженням, до комплексу послуг включено таке:

 • вибір матеріалів. Найчастіше виробляється виходячи з проектної документації, формується повний перелік всього необхідного. Це потребує досвіду, оскільки упущення призведуть до подальших витрат, під час етапу уточнюються всі вимоги замовників. Матеріали необхідні для початку будівельних робіт, пізніше проводиться закупівля з метою виконання внутрішніх завдань з обробки. Потрібне розуміння специфіки та особливостей робочого об'єкта. Спочатку складається перелік матеріалів, потім враховуються потрібні якості, підбираються виробники та види. Обов'язково затверджується бюджет;
 • розрахунок витрати. Враховується не тільки якість, вага та розмір, але й кількість, це дозволяє уникнути нестачі та зайвих витрат. При цьому враховуються обрані технології, оскільки вони можуть впливати на потрібну кількість. Виконується обов'язкове узгодження;
 • закупівля. Ми знаємо, де вигідніше придбати товари високої якості за доступною вартістю. Решта замовляється у постачальників чи партнерів, реалізується погодження, відбувається комплексна закупівля;
 • постачання на територію об'єкту. Послуги закупівлі будматеріалів на будинок включають комплектацію всього необхідного та доставку на адресу. Так вдається досягти максимальної швидкості та мінімізації вкладень. Ми виконуємо контроль на всіх етапах та забезпечуємо ефективність забезпечення.

У чому вигода замовлення послуг?

Підбір будматеріалів під кошторис, доставка транспортом компанії та інші послуги актуальні через вирішення низки питань. Такий підхід дозволяє підтримувати необхідну швидкість робіт.

Переваги звернення до нашої компанії:

 • відповідність якості перевіряється на постійній основі, а також актуальність з урахуванням проведених процесів;
 • при комплектації втручання замовника не потрібне;
 • підбір найкращих цін;
 • можливе виконання повноцінного аудиту зі звітністю та аналітикою матеріалів;
 • мінімізація несумлінності з боку постачальників;
 • не потрібно постійно працювати з документами, все прописано у договорі;
 • замовнику не потрібно залучати своїх спеціалістів.

Для замовлення послуг, зв'яжіться з нашим представником.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи