__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн в Еко стилі

Натуральність і природні матеріали у поєднанні з затишними меблями та ідеально вибраними відтінками дозволяють досягти досконалості. Креативний дизайн інтер'єру в стилі еко незмінно привертає увагу, оскільки багатьом подобається природа та її особлива чарівність. Навіть мінімально декорований інтер'єр щляхом додавання зелені виглядатиме унікально та креативно, якщо над ним працював професійний дизайнер. Екостиль – спосіб життя і філософія, у тому числі розробка виконується для замовників, які ставлять себе нарівні з природою та прагнуть мінімізувати негативний вплив середовища. Реалізація таких проектів потребує врахування низки нюансів, ретельного підбору концепції, вибору матеріалів, тому варто залучити спеціаліста.

Екостиль – особливості, що мають значення

Фахівці компанії Fidelit-Stroy готові розрахувати вартість сучасного дизайну в еко стилі або Дизайн у стилі Арт-Деко з урахуванням розмірів приміщення, необхідних креслень та інших факторів. Проектування простору виконується з урахуванням обраної тематики, у тому числі часто перевага надається відтворенню території з певними кліматичними умовами.

Підхід може припускати зображення особливостей савани, середньої смуги, субтропіків, тропіків та інших варіантів. Крім того, реалізація може виконуватися під конкретне місце: галявину, скелясту гору, квітуче поле. Дуже цікаво можна обіграти Дизайн ванної кімнати. Також розміщення елементів виконується без зазначених меж, достатньо застосування натуральних матеріалів. Ми робимо з душею, створюючи не тільки красиві, але й зручні інтер'єри, що показують звички та потреби їхніх власників.

Характерні відмінності та вигідні переваги

Замовити дизайн приміщення в еко стилі у Харкові можна у нас у компанії. Ми гарантуємо високу якість, відповідність стандартам, своєчасне складання замовлень.

Для стилю характерно таке:

 • насичене освітлення. Для природного бажано використовувати панорамні двері та вікна, а для штучного – лампи, світильники, торшери та інші варіанти;
 • збереження відкритої території, потрібно досягти атмосфери, яка допоможе у заспокоєнні, розслабленні;
 • відмова від пластику, для меблів та декору перевага віддається натуральному дереву;
 • колірна гама підбирається з урахуванням природних кольорів;
 • матеріали натуральної категорії використовуються для облицювання, за потреби їх замінює дорога імітація;
 • як додатковий декор використовуються зображення природних форм, природний декор;
 • фітодизайн та зображення представників фауни.

Дизайн кафе/бару/ресторану теж можна зробити екологічним та привабливим для клієнтів.

Замовлення дизайну від компанії Fidelit-Stroy

Пропонуємо знайти рішення під ваші запити. Наш спеціаліст у зручний для вас час зробить виміри, уточнить всі деталі замовлення, здійснить узгодження. Для розуміння загальної та детальної картини майбутнього планування виконується візуалізація. Далі реалізуються креслення, підбираються матеріали, меблі. Якість гарантується для кожного замовника.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи