__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж стелі

Монтаж стелі-фото

При виконанні ремонту надається великий вибір інтер'єрних стилів, матеріалів, поєднань. Великий вплив на загальне сприйняття приміщень має оформлення стельової поверхні. Актуальні фігурні стелі з гіпсокартону, дворівневі, багаторівневі, однорівневі конструкції. Використовується різне полотно та сучасне кріплення для підвісних стель, листи гіпсокартону та інші матеріали. Фахівці компанії Fidelit-Stroy готові виконати повний перелік робіт з підготовки та оздоблення стель. Ми робимо з душею, як і монтаж стелі так і Косметичний ремонт, досягаємо суворої відповідності стандартам та вимогам замовника, що дозволяє гарантувати ідеальний результат.

Монтаж гіпсокартонних стель

Багато власників нерухомості віддають перевагу монтажу стелі з гіпсокартону недорого. Це оптимальне рішення, яке підходить для офісних приміщень, приватних будинків, квартир. За умови залучення професіоналів вдається досягти наступного:

 • екологічна безпека;
 • фігурні, складні каркаси дозволяють забезпечити відповідність будь-яким дизайнерським проектам;
 • оптимальна якість;
 • тривалий термін служби;
 • висока швидкість монтажу;
 • пристойний вид стелі.

Ціна на обшивку стель гіпсокартоном розраховується за прайсом, дані доступні для всіх охочих.

Основні види гіпсокартонних стель

Вирівнювання стель гіпсокартоном під ключ має попит будь-якого сезону, наші фахівці виконують всі види робіт, у тому числі виміри, розрахунки, розмітку поверхні, підготовку і так далі.

У тому числі можна виділити такі категорії конструкцій:

 • однорівневі. Можуть бути основою споруд або завершальним етапом підготовки стін. Мають досить простий пристрій, але для досягнення високого рівня якості та відмінного зовнішнього вигляду потрібна наявність спеціальних знань та досвіду. У тому числі потрібне раціональне розташування та міцне кріплення каркаса. Додатково до роботи включається розведення кабелю, розташування освітлювальних елементів, монтаж інших комунікацій, якщо їх потрібно приховати під обшивкою. Однорівневі стелі з гіпсокартону в Харкові стануть оптимальним рішенням, коли простору для об'ємних та хитромудрих рішень немає;
 • на два чи три рівні. Сучасні матеріали – це не просто гіпс та картон, вони діляться на ряд категорій, можуть бути максимально міцними, вологостійкими тощо. Ми допоможемо знайти ідеальний варіант, забезпечимо естетику та якість кінцевого результату. За наявності кількох рівнів практикується відповідальний підхід, оскільки надійність важлива не менше привабливості. Буде створено гармонійне поєднання рівнів, для чого робиться правильний вибір форм. Враховується розмір приміщення, підбирається відповідне освітлення, розставляються кольорові акценти. Процес відбувається поетапно, всі розрахунки реалізуються попередньо, тому кожен проект завершується успішно. Ми вже виконали багато конструкцій, тому впораємося з реалізацією будь-яких задумів;
 • складні. Підходять для просторих приміщень, включають кілька ярусів із гіпсокартону. Дозволяють візуально змінити простір, підкреслити окремі зони, домогтися оригінального дизайну.

Монтаж гіпсокартонних стель

Часто замовники віддають перевагу гіпсокартонним стелям, які ідеально вписуються в будь-який інтер'єр приміщення. У тому числі можливе поєднання гіпсокартону та іншого типу оформлення, наприклад, з натяжною стелею.

Гіпсокартонна стеля можна створити будь-якої форми та конструкції. Серед актуальних варіантів вважається:

 • рамковий. За наявності необхідної висоти буде мати добрий вигляд в передпокоях, вітальнях. Передбачено короб за площею кімнати та дві або три сходинки;
 • діагональний. Яруси опускаються поступово і набувають діагонального положення;
 • зональний. Мають один рівень, відрізняються за кольором чи формою.

Підвісні стелі

Також наші фахівці готові встановити позначений тип конструкцій на вибір замовника. Найчастіше їх обирають для будівель офісного, комерційного типу. Використовуються різні види плит, їх приклеюють чи монтують на каркаси. В умовах житлових кімнат може використовуватись алюміній або гіпсокартон.

Замовлення монтажу стелі у компанії Fidelit-Stroy

Дізнайтесь вартість обробки стель гіпсокартоном, Монтаж стін та перегородок та інших послуг у нашого спеціаліста, ми пропонуємо скористатися викликом замірника. Будуть надані професійні рекомендації, сформовано точний кошторис. У тому числі виконується монтаж гіпсокартонних, Натяжні стелі, підсвічування будь-якого типу. Також реалізується підготовка під фарбування, поклейку шпалер та інші види робіт. Ми гарантуємо здачу об'єкта вчасно та високу якість усіх виконаних робіт. Виникли питання? Телефонуйте, ми завжди будемо раді надати допомогу та провести монтаж стелі у встановлені терміни.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи