__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Укладання підлогових покриттів

Зовнішній вигляд приміщень, комфорт мешканців багато в чому залежить від вибраного покриття для підлоги. Часто вибір зупиняють на плитці, паркеті, ламінаті, варіантів багато, тому кожен може отримати затишок та відмінну якість. Для цього потрібен правильний вибір матеріалу з урахуванням особливостей приміщення та якісний монтаж. Із завданням будь-якого рівня складності впораються фахівці компанії Fidelit-Stroy, ціна на укладання покриття для підлоги в квартирі розраховується по прайсу. Ми робимо з душею та забезпечуємо відповідність сучасним стандартам. Це гарантує тривалу та безпроблемну експлуатацію, можливість реалізації будь-яких схем розкладки.

Як замовити послуги з укладання покриттів у компанії Fidelit-Stroy

Ми працюємо за відпрацьованими технологіями для кожного виду матеріалу, всі етапи оптимізовані. Це дозволяє впоратися швидко та професійно, кожен замовник отримує відмінний результат. Вартість укладання підлогових покриттів у будинку буде розрахована з урахуванням обраного матеріалу, метражу та необхідності проведення додаткових робіт.

Послідовність надання послуг:

  • оформлення заявки. Можливий зв'язок за телефоном або заповнення заявки в онлайн режимі. За потреби менеджер надає рекомендації, виконує попередні розрахунки;
  • виїзд спеціаліста. Після вибору матеріалу для поверхні підлоги буде призначено час та дату візиту для вимірювання. Також оцінюється стан чорнової поверхні, необхідність підготовки. Точні виміри допоможуть правильно розрахувати матеріали;
  • формування кошторису та договору. Ми монтуємо як каучукове покриття, так і ламінат, інші матеріали, тому кошторис складається індивідуально. Після погодження проводиться доставка покриттів та починається основна робота;
  • монтаж. Настил підлоги під ключ дозволяє отримати готову роботу з гарантією якості. Швидкість виконання залежить від форми приміщень, їх розмірів, необхідності вирівнювання. Ми впораємося навіть за наявності завдань високої складності.

Укладання з урахуванням типу покриття

Кожен матеріал вимагає відповідної технології, ми укладаємо килимову плитку, лінолеум, плитку, Плитка ПВХ та SPC, ламінат, ковролін та інші покриття. Професійний підхід дозволяє досягти ідеального вигляду, міцності, відсутності скрипів та інших дефектів.

Монтаж лінолеуму

Покриття у комерційних та побутових приміщеннях завжди відрізняється, наші фахівці враховують усі фактори. Монтаж покриття для підлоги в Харкові виконується після того, як матеріал полежить в приміщенні не менше ніж добу. Актуально закріплення скотчем, на клей та під плінтус, нерідко потрібна відповідність дизайн-проекту. Ускладнюється процес при використанні кількох кольорів. Ми забезпечимо ефектність та акуратність покриттів незалежно від складності задуму.

Монтаж килимової плитки

Досягти естетичності можуть тільки фахівці з наявністю досвіду, є багато варіантів укладання, тому підбір поєднань відтінків та виконання складних малюнків під силу лише професіоналам. У тому числі потрібна підготовка поверхні, виконання розмітки, розкладка. Правильний підхід допоможе мінімізувати кількість відходів, досягти надійного та рівного розташування моделей, здатних витримувати значні навантаження. Для гідного здійснення задуму фахівці враховують усі фактори.

Монтаж ковроліну

Виконується у житлових приміщеннях, комерційних об'єктах. Для закріплення використовується клей, скотч, грипер-рейки. Обов'язково враховується необхідність зварювання швів та тип поверхні. Установка відрізняється при використанні фанери, розміщення на дерев'яні підлоги, підкладку, ми допоможемо зробити найкращий вибір. Акуратний монтаж дорогого покриття для підлоги можливий навіть на найскладніші основи. Виконується підготовка поверхні, вибір малюнка, Установка плінтусів.

Чому варто звернутися до компанії Fidelit-Stroy

Ми працюємо з різними покриттями, гарантуючи довговічність та міцність. Нема виключенням й Ремонт старих будинків. Практикується професійний підхід, у тому числі використовуються свої інструменти, техніка, залучаються досвідчені та кваліфіковані працівники. Обов'язково враховуються побажання замовника, дотримуємося термінів.

Інші переваги компанії:

  • роботи виконуються комплексно, що дозволяє заощадити час та отримати всі необхідні послуги;
  • вартість розраховується за прайсом, тому гарантується прозорість розрахунків;
  • весь процес від оформлення до здавання контролюється спеціалістом;
  • зберігаються конкурентоспроможні ціни.

Ми використовуємо якісні матеріали та покриття, перевірені технології, для уточнення деталей, розрахунків та замовлення послуг, зв'яжіться з представником компанії зручним способом.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи