__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Електромонтажні роботи

У ході використання всіх видів будівель неможливо уникнути стабільної подачі електроенергії. Вона подається за кабелями, проводкою, вимагає наявності автоматів, вимикачів та інших складових.

Подача електрики проводиться у всіх приміщеннях і потрібна для повноцінної та безпечної роботи світильників, люстр, побутової техніки. Всі ці завдання краще довірити професіоналам, компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити комплекс електромонтажних робіт під ключ. Ми робимо з душею та гарантуємо якість усіх виконаних вузлів.

Залучення наших спеціалістів дозволить забезпечити високий рівень безпеки та комфорт мешканців. Буде забезпечено повну відповідність наявним правилам та стандартам. Прайс на комплекс електромонтажних робіт в будинку доступний всім охочим, також деталі можна уточнити у представників компанії.

Що таке електромонтаж. Актуальні послуги

Наша компанія реалізує широкий перелік робіт, у тому числі можуть бути встановлені або замінені розетки, Монтаж електропроводки, датчики руху, нерідко відбувається підключення ПЗВ. У поняття електромонтажу входять усі дії щодо підключення споживачів до електричної мережі. Також виконується забезпечення подачі енергії, створення стабільних умов, одночасно реалізується дотримання проектних параметрів.

Виконання електромонтажних робіт є актуальним у різних умовах, у тому числі в ході:

 • будівництва нових споруд та будівель;
 • виконання робіт у ході реконструкції;
 • ремонту окремих приміщень;
 • оновлення обробки або капітального покращення стану всієї будови.

Особливості організації подачі електрики

Наші фахівці виконують як окремі дії, так і повноцінну заміну чи встановлення обладнання, проведення. Ціни на виконання повного комплексу електромонтажних робіт у Харкові підтримуються на доступному рівні, тому кожен може отримати відмінний результат без ризиків та з урахуванням потреб. Після реалізації поставлених завдань все обладнання, електричні прилади, розташовані у будові, отримуватимуть живлення з урахуванням необхідних показників сили струму, значень напруги, робочої частоти, потужності. При реалізації електромонтажу обов'язково створити умови для постійної та безпечної роботи всієї електромережі. Усі види дій компанія Fidelit-Stroy реалізує з урахуванням нормативної документації, що регламентують документи та стандарти.

Роботи з електромонтажу. Основні етапи

У кожному разі потрібен індивідуальний підхід, оскільки відрізняється планування, особисті вимоги замовників, обладнання, бюджет, подальші плани та так далі.

При цьому можна виділити низку основних етапів:

 • збір необхідних даних по об'єкту, у якому має працювати. У тому числі наші майстри виконують виміри, перевіряють інформацію, вказану у проектній та інженерній документації;
 • формування проекту з зовнішніх та внутрішніх електромереж на основі нормативів, вимог та отриманих даних;
 • вибір та постачання необхідного обладнання, комплектуючих та матеріалів;
 • реалізація робіт з електромонтажу, у тому числі проведення кабельних ліній, підключення та розташування розподільного, захисного та іншого обладнання;
 • роботи з налагодження та запуску. Розцінки на електромонтажні роботи у квартирі включають обов'язкову перевірку всіх складових системи. І тому подається стандартна напруга, встановлюється факт працездатності всіх установок, приладів, також реалізується контроль параметрів. У разі потреби проводять налаштування додаткової категорії, видаляють недоліки.

Коли всі випробування пройдено успішно, проект здається замовникам. Можуть бути надані рекомендації щодо використання обладнання.

Замовлення електромонтажних робіт та їх основні види

Компанія Fidelit-Stroy працює на постійній основі, виконуючи замовлення з урахуванням обумовлених умов та термінів. Ми знайомі з вимогами різних типів об'єктів, значення мають види приладів, електричних установок, технічні, архітектурні особливості будівель.

У тому числі реалізується таке:

 • монтаж освітлювальних приладів;
 • прокладання ліній кабелю зовні та проводки в будівлях;
 • розташування вимикачів, перемикачів, розеток;
 • монтаж захисних, розподільних пристроїв та приладів для обліку витрат;
 • встановлення силових агрегатів;
 • приєднання обладнання кліматичної, опалювальної, насосної або вентиляційної категорії;
 • установка та введення в експлуатацію різних видів відеоспостереження, сигналізації тощо.

Усі види заходів реалізуються виключно фахівцями, які мають відповідні допуски. На всіх етапах, будь-то Ремонт ванної кімнати та санвузла або Фарбувальні роботи, враховуються нормативні вимоги, у тому числі щодо пожежної безпеки та електробезпеки.


 

Цікаво знати

Електромонтажні роботи під ключ у Харкові

У цьому відео ми розповідаємо про дуже важливий, відповідальний вид робіт - чорновий електромонтаж.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи