__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Гіпсокартонні роботи

Листи гіпсокартону в будівництві використовуються досить часто, причина в їх універсальності. У тому числі вони актуальні при зведенні конструкцій та їх облицюванні. Замовити можна арки, стелі, перегородки, ніші, фальшстіни, не менш популярні багаторівневі стельові поверхні.

Вартість гіпсокартонних робіт у Харкові можна дізнатись у представників нашої компанії, реалізуються індивідуальні розрахунки. Значення має наповнювач, складність каркасу, необхідність клею, шурупів, загальна площа тощо. Ми робимо з душею та завжди враховуємо всі вимоги замовника, стандарти, безпеку матеріалів.

Гіпсокартон поєднує простоту експлуатації, невелику вагу, екологічну безпеку та низку інших позитивних якостей. Його просто використовувати, а довести стіну до ідеального стану набагато простіше і швидше, якщо попередньо укладені аркуші матеріалу. ГКЛ дозволяє досягти краси та бездоганності.

Гіпсокартонні листи. Основні види

Гіпсокартонні роботи під ключ виконуються з урахуванням всіх факторів, у тому числі індивідуально підбирається матеріал. Є ряд видів, і кожен має свої якості. Наприклад, є розподіл за товщиною:

 • арковий;
 • стіновий;
 • стельовий.

Так можна забезпечити необхідну конфігурацію та ідеальність поверхонь будь-якого типу. Стінові вироби актуальні для міжкімнатних перегородок та облицювання, а стельові варіації дозволяють робити підвісні стелі. На цьому відмінності не закінчуються, є пропозиції, що забезпечують значну стійкість до вологи. У вологих приміщеннях можна використовувати лише такі листи. А на кухні, біля каміна та інших зонах, де потрібна пожежна безпека, актуальні відповідні матеріали, зазвичай вони набувають рожевий відтінок. Фахівці компанії Fidelit-Stroy допоможуть розібратися у різноманітності сучасного ринку будівельних матеріалів, ми використовуємо лише перевірені. В результаті ви отримаєте незрівнянний остаточний результат і можете розраховувати на тривалий період використання.

Чому варто вибрати гіпсокартон?

Прайс на роботу з гіпсокартонною стелею та інші роботи доступні на сайті компанії, також ви можете зв'язатися з нашим представником та викликати замірника.

Серед переваг використання гіпсокартону варто виділити таке:

 • формування привабливого зовнішнього вигляду, що полегшує процес отримання оригінального та красивого дизайну;
 • можливість монтажу перегородок без обов'язкового застосування рідких розчинів(Розширення та реконструкція балкону);
 • наявність матеріалів під різні цілі;
 • професійний монтаж дозволить отримати гладкі та акуратні поверхні або конструкції за мінімальний період;
 • можливість значно змінювати приміщення, у тому числі поділяти їх на низку функціональних зон.

Реалізація всіх видів гіпсокартонних робіт

Компанія Fidelit-Stroy залучає досвідчених та кваліфікованих спеціалістів, тому вдається реалізувати роботу будь-якого обсягу та рівня складності(в тому числі, Ремонт старих будинків). Ми допоможемо створити незвичайний, класичний, креативний дизайн у вашому будинку чи квартирі. У тому числі попит має монтаж підвісних стель, вибір конфігурацій практично не обмежений. Також на постійній основі виконуються полиці, ніші, стелажі, перегородки та інші елементи інтер'єру.

Пропонується оформлення замовлення на широкий ряд дій, пов'язаних із гіпсокартоном:

 • монтаж укосів;
 • встановлення листів гіпсокартону будь-якого типу;
 • розміщення профілів для формування основи під ГКЛ;
 • створення рівних поверхонь із застосуванням листів гіпсокартону.

Використовуючи листи від лідерів ринку та дотримуючись технології монтажу, вдається підтримувати незмінно високу якість.

Варіанти кріплення гіпсокартону на замовлення

Розцінки виконання комплексу гіпсокартонних робіт зберігаються на лояльному рівні, що робить послугу доступною. Вибір методу кріплення обирається індивідуально.

Монтаж без каркасів

Безкаркасна методика вимагає клейових розчинів на основі гіпсу або цементу. Такий формат забезпечує потребу у мінімальній кількості інструментів, підвищує показники звукоізоляції.

Послідовність дій:

 • видалення фарби, штукатурки, шпалер та іншого покриття;
 • використання спеціалізованих ґрунтувальних складів;
 • нанесення клею, особливо добре проходять у зонах стиків та кутів;
 • приклеювання та надання потрібного положення (виконується перевірка рівнем).

Якщо присутня Декоративна штукатурка в інтер'єрі, то наші фахівці виповнять і цю задачу.

Метод вимагає мінімум часу та актуальний для різних приміщень.

Установка з каркасами

У такому форматі потрібні доповнення для каркаса, вони бувають з дерева або металу, найчастіше перевага надається останньому матеріалу. Причина в його значній міцності, високій якості та тривалому терміні використання. У тому числі такий метод зручний за наявності значних дефектів. Спочатку ставиться каркас, далі до нього кріпляться листи гіпсокартону, використовуються шурупи. Метод також забезпечує довговічність служби та надійність, але лише у разі дотримання всіх правил технологічного процесу. Фахівці нашої компанії впораються з поставленими завданнями на професійному рівні.

Замовлення робіт у компанії Fidelit-Stroy

Ми надаємо послуги з використанням професійного обладнання, інструментів, залучаємо штат перевірених спеціалістів. В результаті кожен замовник отримує гарантії відмінної якості. Компанія вже встигла заробити позитивну репутацію завдяки відгукам наших замовників. Є досвід та практичні навички для оперативної, якісної та швидкої реалізації будь-яких дизайнерських проектів, у тому числі за потреби у переплануванні або вирівнюванні.

Переваги компанії:

 • перевірені працівники;
 • власна команда перевірених майстрів;
 • тривала робота на ринку;
 • прийнятні ціни.

Всі замовники отримують гарантію, щоб уточнити деталі та замовлення послуг, зв'яжіться з нашим спеціалістом. У разі потреби вони нададуть повноцінну консультацію і дадуть відповідь на питання, що вас цікавлять.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи