__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Вивіз будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття -фото

Під час ремонту та після його завершення об'єкт може бути завалений коробками зі сміттям, камінням тощо. Транспортування є непростим завданням, оскільки потрібно багато фізичних сил, спеціальна тара, мішки, знання місць для вивезення. Компанія Fidelit-Stroy готова виконати цю утомливу та неприємну роботу за вас, спочатку ми робимо Генеральне прибирання з душею, надаючи послуги на постійній основі. Ціна на вивіз будівельного сміття розраховується за прайсом, ми займаємося відходами, які неприпустимо викидати у баки, їх потрібно доставляти на полігон. Завдяки нашим послугам, вам не потрібно шукати Камаз, спускати все сходами, завантажувати та розвантажувати. Наші вантажники впораються набагато швидше, у тому числі виконується вивезення габаритного сміття після ремонту.

Коли варто замовити послуги з вивезення сміття із квартири, будинку, офісу?

Найчастіше ми надаємо комплексні послуги, вивозячи сміття після демонтажних робіт і завершальних штрихів на об'єкті. Обов'язково складається вся необхідна документація, звіти, проводиться спуск, навантаження, утилізація. З відходами можна зіткнутися будь-якому етапові ремонтних робіт. Скупчення сміття заважає подальшим роботам і навіть переміщенню по приміщенням. Нерідко продовжувати щось робити у такому форматі вже неможливо. Тож вивезення будівельного сміття у Харкові не варто відкладати на потім.

Найчастіше вивіз планується на наступних етапах:

 • початковий. Доводиться знімати вхідні групи, віконні отвори, забирати перегородки, стіни або їх частини;
 • у процесі будівельних робіт. У тому числі старі шпалери, фарби, лаки, невикористані матеріали, упаковки. Оскільки відходи заважають роботі, їх вивезення також актуальне;
 • під час оздоблення. У тому числі це великогабаритне, легке сміття, якщо воно ускладнює переміщення по об'єкту.

Ціни на вивезення важкого сміття з дому залишаються доступними, уточнити всі деталі можна у наших спеціалістів онлайн або за телефоном. Найчастіше використовуються КамАЗи, весь необхідний транспорт і робітники є, вантажність підбирається індивідуально.

Що впливає вартість послуг?

Вартість вивезення будівельного сміття підрядником залишається доступною для кожного, ми організуємо підготовку та переміщення з вашої квартири, офісу, приватного будинку, іншої території. Розрахунки завжди виконуються індивідуально, оскільки значення має низку факторів. Ми допоможемо все розрахувати з урахуванням переліку запланованих робіт.

Основні фактори:

 • тип використовуваного транспортного засобу;
 • видалення об'єкта утилізації від адреси замовника;
 • обсяг та вага відходів;
 • розмір контейнера;
 • використовується пакування (мішки, коробки);
 • необхідність спуску по сходовій клітці.

За роботу вантажників потрібно заплатити, але таке вкладення є доцільним, так ви заощадите багато сил і часу. Ми впораємося швидко та забезпечимо збереження вашого майна в ідеальному стані.

Основні етапи

У більшості випадків передбачена наступна послідовність дій:

 • прибуття бригади та транспорту у заздалегідь призначений час;
 • визначення обсягу робіт, оцінка вимог замовника;
 • зменшення габаритів великих елементів для спрощення винесення та завантаження;
 • сортування з використанням мішків (за класами небезпеки);
 • навантаження у вантажне авто та доставка до полігону.

Якщо вам необхідно зробити вивіз сміття, рекомендуємо вам зв'язатися з нами для консультації та замовлення послуг. У нашому штаті присутні не лише майстри з ремонту сантехніки, електрики, а й вантажники, готові завжди оперативно виконати поставлені перед ними завдання швидко та вчасно.

Буде цікаво Захист від протікання води та Ремонт спальні.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи