__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Укладання пробкової підлоги

Укладання пробкової підлоги-фото

Якісне укладання пробкових підлог у Харкові виконується фахівцями компанії Fidelit-Stroy, правильний підхід дозволяє отримати міцне та привабливе покриття. Натуральна сировина забезпечує відповідність прагненню до екологічності, пориста пресована структура створює екзотичний і стильний зовнішній вигляд. Пробка прослужить від 20 років за умови якісного монтажу, використання лаку та правильного догляду. Розцінки на укладання коркової підлоги у квартирі зберігаються на доступному рівні, розрахунок виконується за прайсом. Ми робимо з душею, допомагаємо обрати матеріали, розрахувати їхню кількість та виконуємо всі етапи встановлення.

Монтаж покриття з наявністю замкового з'єднання

Внаслідок подрібнення матеріалу вдається отримати майже будь-які форми, зокрема елементи можуть нагадувати соти. Але для укладання із замками вибирають панелі, схожі на ламінат. Достатньо виконати зміщення для входження в паз, притиснути елемент до підлоги. Монтаж пробкових підлог під ключ включає всі етапи робіт, у тому числі встановлення основи, наприклад, фанери, лаг. Обов'язково виконується відступ від стін по 10 мм, при монтажі з'єднання панелей не повинні збігатися, тому виконується зсув.

Монтаж пробкового покриття на клей

Професійний монтаж пробкових підлог займе мінімум часу та дозволить отримати гарантії якості.

Особливості роботи:

  • обирається спеціальний клей, поверхня заздалегідь вирівнюється, очищається від забруднень. Перепади висот неприпустимі, в тому числі незначні;
  • для монтажу потрібен стабільний мікроклімат: температура близько 20 градусів та не більше 75% вологості;
  • найкращим варіантом для кріплення є склад на органічному розчиннику, він швидко скріплює поверхні та не страждає від намокання;
  • клейовий склад розмазується як на плитках, так і на поверхні. Щоб унеможливити пошкодження, використовується валик;
  • перед монтажем потрібно витримати 20 хвилин.

Зв'яжіться з нами зручним способом, і ціна на монтаж пробкового покриття на підлогу буде розрахована з урахуванням його типу та метражу. Деталі будуть виявлені після огляду майстром.

Що варто враховувати?

Звертаючись до нашої компанії, ви можете не перейматися якістю монтажу, фахівці знайомі з технологією, гарантовано забезпечать естетичність і довговічність. Клейові матеріали отримують предлакування, а не повністю готове покриття, тому також потрібно нанести кілька прошарків лаку. Якщо ви вибрали замкову підлогу із пробки, то така процедура не буде потрібна.

Якщо ви купуєте покриття для ділянок, на які потрапляють прямі промені сонця, варто звернути увагу на світлі відтінки, оскільки є можливість вицвітання. Темні варіанти потрібні для погано освітлених кімнат. Найкращим лаком вважається поліуретановий з наявністю твердих добавок або акрилу. Він швидко просихає і легко наноситься. Найнешкідливішим покриттям вважається водно-дисперсійне.

Повний перелік послуг з укладання покриттів

Компанія Fidelit-Stroy працює комплексно, що дозволяє гарантувати відмінний результат. Укладання пробкових покриттів у будинку проводиться з урахуванням вимог замовника, при необхідності наноситься лак. Попередньо реалізується знепилення, для просихання потрібно почекати близько 4 днів. Також пробкову підлогу можна покривати воском або мастикою, такі покриття потрібно оновлювати кожні 3-5 років, для лаку терміни аналогічні. Замовляйте послуги монтажу пробкової підлоги в нашій компанії, ми забезпечимо чудовий зовнішній вигляд покриття та допоможемо підкреслити його привабливість. Також ми допоможемо за необхідності встановити Вам лічильники,Бризери, кондиціонери тощо.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи