__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн у Американському стилі

В американському стилі є багато можливостей, щоб створити унікальний Дизайн житлового приміщення. Причина у відсутності чітких кордонів, можлива реалізація з ухилом на розкіш і химерність чи стриманість, демократичність підходу. Так проектування буде актуальним як для дач і будинків, так і для міських квартир. Вартість дизайну інтер'єру в сучасному американському стилі залежить від низки факторів, подробиці ви завжди можете дізнатися, зв'язавшись із нами зручним способом. Ми робимо з душею, уважно підбираючи відтінки, відповідні масивні меблі, освітлення, елементи.

Колірні рішення та відмінності напряму

Наш дизайнер допоможе досягти креативності та унікальності, стиль є збірним та непростим, чому він зобов'язаний багатонаціональності країни. Можна відзначити особливості, притаманні африканського, європейського, східного декору, у напрямі поєднуються різні епохи, модні тенденції. Розташування та планування із залученням дизайнера допоможе досягти презентабельності, функціональності, акуратності, деякої простоти та природності.

Для американських інтер'єрів створюються такі риси:

 • наслідування розкішних матеріалів, дерев'яні панелі замінює МДФ, пластик імітує дерево;
 • зонування із застосуванням перегородок, ніш, полиць наскрізного типу, грамотна організація простору. Концепція часто передбачає з'єднання кількох зон: вітальні з передпокою або кухні зі їдальнею;
 • локальне освітлення та його максимальна економічність. Передбачаються настільні лампи, торшери, бра, у вітальні передбачені центральні люстри;
 • для розташування меблів частіше використовується центральна частина кімнати, а не площа вздовж стін.

Застосовуються кольори більшою мірою наближені до природності: охра, білий, бежевий, бордовий, коричневий. У спальнях також підійдуть відтінки синього чи малинового, актуальність зберігає позолота та кольори металу. Навідміну від Дизайн у Скандинавському стилі, де використовуються світлі відтінки.

Виконання дизайну фахівцями Fidelit-Stroy

Ціна дизайн-проекту в американському стилі в Харкові розраховується з урахуванням вимог замовника, наприклад, фахівець може сам підібрати всі меблі, матеріали, зайнятися кресленнями або дати лише загальне уявлення. У тому числі ми працюємо з американською класикою та її світлими відтінками, симетрією, неокласикою, що поєднує вишуканість та простоту. Ми готові запропонувати масу варіантів під будь-які запити та уподобання. А якщо Ви прихильник більш класичного стилю пропонуємо Вам переглянути Дизайн у стилі класичний.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи