__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн спальні

Для облаштування спальні потрібно сформувати відчуття затишку, досягти оптимізації та візуального розширення простору. Подібне приміщення не терпить поглядів сторонніх і будь-якої суєти, оскільки є найінтимнішим у будинку. Бюджетний дизайн спальні дозволяє забезпечити комфорт, унікальність, відповідність персональним очікуванням замовників. Візуалізація планувань допомагає вивчити зовнішній вигляд ще до початку ремонту, що часто дозволяє виключити багато помилок. У кімнаті відпочивають, розслабляються, проводять час, фахівці компанії Fidelit-Stroy допоможуть створити гармонію, комфорт та проявити креативність. Проектування - відмінна можливість зберегти природність, вибрати текстиль, що гармонує з обстановкою, не помилитися з кольором поверхонь і декору, забезпечити ледь вловиму магію комфорту.

Особливості проектування спалень

Замовити креативний дизайн інтер'єру спальні варто як для новобудов, так і для вторинного житлового фонду. За можливості вкластися в ремонт економити не варто. У ході роботи з позначеним приміщенням потрібно розділити всі елементи у просторі та позбутися всього зайвого. Загальне враження від інтер'єру значно псується у разі захаращення побутовою технікою, занадто великою кількістю меблів або декору, таке сусідство з розкішним ліжком не дозволить досягти гармонійності. Дизайнер компанії Fidelit-Stroy пропрацює кожен штрих та деталь, створивши найкращі умови для гарного відпочинку та сну, що тонізує.

Популярні рішення та можливості облаштування:

 • у спальнях актуальні натуральні матеріали та пастельні тони, при цьому кольори та ергономічне розставляння меблів завжди підбираються в індивідуальному порядку;
 • при наявності простору допустиме розміщення вбиральні або суміщення з бібліотекою, при цьому для зонування підійдуть легкі перегородки, декоративні ширми, полиці;
 • розставляння книжкових шафок і вибір на користь тканинних жалюзів часто дозволяє досягти естетичної привабливості та функціональності;
 • дизайнер використовує особливий підхід до розміщення освітлення, що дозволяє створити інтимність. Велика кількість приладів для підсвічування не потрібно, краще виглядає ситуація з нотами загадки. Громіздкі люстри замінюють наступні прилади: торшери, витончені бра, стилізовані під свічки лампи та інші варіанти обладнання, які допомагають плавно регулювати рівень світла.

Варіантів оформлення багато, наприклад, часто вибирають монохромний дизайн спальні недорого, концепція завжди передбачає відповідність вимогам замовників, особливостям кімнати, вибраному стилю. Інколи ванна є суміжною до спальні кімнатою. Наша команда пропонує виповнити Дизайн ванної до ваших уподобань.

Створення проектів для маленьких спалень

Ціни на дизайн-проект малогабаритної спальні залишаються лояльними, ми робимо з душею і завжди готові реалізувати ваші прагнення та уподобання. При обмеженості площі потрібно уважно ставитися до колірних рішень та сміливих ідей. Краще виключити пуфи, великі люстри, великовагові шафи, за відсутності прагнення до консерватизму варто задуматися про розкладні і компактні дивани. У разі переваги класичних ліжок, дизайн освіжить використання натуральних матеріалів для обробки вікон та меблів, відмінно підійде льон, бавовна, шовк. Вони допоможуть створити відчуття затишку та тепла.

Декор спалень для дітей

Дизайнер працюватиме над пошуком компромісу між цікавою територією для ігор та повноцінною зоною відпочинку. Також зазвичай виконується робоче місце для читання, малювання, творчості, навчання, ліплення. При можливості місце для гри переміщається у вітальню, а за скромних габаритів реалізується грамотне зонування, у тому числі з цією метою можна використати книжкові стелажі. Відмінно підходять відтінки льону, ніжна палітра, перловий, пісочний, небесно-блакитний. Грамотне оформлення спальні забезпечує зручність робочого місця, повноцінний відпочинок та відмінну візуальну складову.

Індивідуальний дизайн спалень

Дизайнерський інтер'єр великої спальні, скромного приміщення або Дизайн спальні в домі дозволяє помістити основні складові і зберегти максимальний комфорт переміщення. В цьому випадку враховуються звички, переваги замовників, їх характер та прагнення. Жіночі спальні включають все для наведення краси, великі дзеркала, вони створюються максимально комфортними, затишними, часом розкішними. Для чоловіків у пріоритеті мінімалізм, привабливість декору без зайвих прикрас та непотрібних меблів. Для пар є компроміс, який влаштує всіх, дизайнер компанії Fidelit-Stroy пропонує рішення на ваш вибір. Виконується візуалізація задумів, тільки після її схвалення буде складено документи, креслення, кошториси та інші документи.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи