__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Кладка стін та перегородок

Компанія Fidelit-Stroy пропонує послуги з кладки стін та перегородок будь-якої складності, ми робимо з душею та працюємо з метою створення максимальної якості. Процес будівництва – непросте завдання, яке потребує часу, досвіду, професійних знань. Навіть простінок та міжкімнатні перегородки повинні відповідати будівельним нормам бути рівними, міцними, забезпечувати достатній рівень шумоізоляції. Тому будівництво виконується на основі розрахунків. Наприклад, значення має рівень будинку, схема будівлі, допустиме навантаження на фундамент. Наша компанія розраховує вартість кладки міжкімнатних перегородок з урахуванням ваших вимог, квадратури, буде це Ремонт квартири в новобудові чи вторинного житла, запропонує оптимальні рішення, допоможе з вибором матеріалів та впорається з усіма етапами робіт.

Що враховувати при виборі та будівництві?

Стіни є основною частиною споруд, у тому числі квартир, приватних будинків, громадських, комерційних будівель. Від якості опорних елементів, вибору блоків, міцності конструкції залежатимуть всі характеристики об'єкта. У тому числі присутній вплив на комфорт, зовнішній вигляд, складність зовнішньої та внутрішньої обробки, ізоляція тепла та звуку. Опорні та внутрішні стіни формують рівень екологічної чистоти та вогнестійкість. Будівництво має виконуватися за умови допустимості змін, наприклад, у багатоповерхівках потрібне отримання схвалення від контролюючих інстанцій. У приватних будинках потрібно врахувати навантаження на основу, а також вагу даху та багато інших факторів.

Будівництво стін та перегородок з різних матеріалів

Замовити зведення стін у квартирі недорого можуть усі охочі, для цього достатньо звернутися до фахівців нашої компанії. Буде враховано індивідуальні побажання, функціональні особливості, архітектура, проживання на постійній або тимчасовій основі, клімат, бюджет тощо. Панельні, монолітні будівлі та елементи повинні бути правильно поєднані, також потрібен відповідний розчин, товщина, утеплення.

Для перегородок та стін актуальні такі матеріали:

  • цегла. Має невеликі показники водопоглинання, підходить за наявності підвищеної вологості. Дозволяє отримати значну міцність, матеріал не схильний до ураження грибками, витримує високі навантаження;
  • газоблоки та піноблоки. Кладка стін та перегородок – газоблок актуальні, якщо перекриття не мають високої міцності. Відмінність у невеликій вазі, також з роботою вдається впоратися швидше. Характерна гарна ізоляція тепла, шуму, вогнетривкість та висока швидкість зведення;
  • керамзитобетонні блоки. Ціна на зведення стін у Харкові залишається доступною, конструкції виходять досить міцними та з повноцінною ізоляцією звуку. Але повноцінного теплоощадження досягти не вдасться. Блоки тримають форму та не дають усадку;
  • плити пазогребневі. Вони засновані на гіпсі, для отримання необхідних якостей також використовуються гідрофобні добавки та пластифікатори. Установка реалізується шляхом наявності гребенів та пазів, отриманих під час виготовлення. Так фахівцям вдається отримати поверхню без нерівностей, навіть штукатурка не потрібна. У тому числі підходить для квартир;
  • склоблоки. Мають попит в умовах квартир за нестачі світла та високої вологості. Також бувають декоративними;
  • каркасні перегородки. Ціни на таку роботу лояльні, оскільки для створення стін використовується металевий каркас, з двох сторін він зашивається гіпсокартоном. Рівні поверхні вже готові до обробки.

Наші фахівці обов'язково враховують особливості перекриття, оскільки при зведенні потрібно виключити перевищення норм навантаження. Будівництво монолітних стін виконується за стандартами та з контролем якості.

Замовлення послуг у компанії

Компанія пропонує повний перелік послуг, зокрема реалізується підготовка приміщень або будівельного майданчика. Обов'язково перевіряється положення за рівнем, у разі потреби виконується геодезична побудова осей з урахуванням проекту. При використанні цегли ділянки ділять на яруси та ділянки. Майстри постійно перевіряють правильність положення, використовуючи виселі, натягнуті нитки, рівень, лазерний осепобудівник та інші вимірювальні прилади. Наші фахівці використовують перевірені склади, матеріали та технології.

Вартість робіт розраховується за прайсом, у тому числі враховується:

  • складність;
  • габарити стіни;
  • потреба попереднього демонтажу;
  • тип матеріалу.

Наші спеціалісти впораються з роботою будь-якої складності, виключається отримання тріщин, перепадів чи інших дефектів. Для замовлення послуги, зв'яжіться з нами зручним способом, можливий виїзд замірника для розрахунку вартості, консультації.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи