__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Установка рекуператорів

Установка рекуператорів-фото

Витрати на опалення приватного будинку завжди досить вагомі, причому одночасно потрібна наявність свіжого і чистого повітря. Встановлення рекуператора у квартирі, приватних будинках, Ремонт квартири в новобудові виконується фахівцями компанії Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та виконуємо повний перелік робіт з урахуванням всіх особливостей приміщень, вимог замовника. Для повноцінної діяльності системи можуть поєднувати теплові помпи, рекуператори та сонячні коректори.

При цьому потрібне індивідуальне проектування, вибір теплообмінника, осушувача, протиточних, перехресних елементів тощо. Послуги з встановлення повітряного рекуператора виконуються досвідченими фахівцями, обладнання відповідає за прогрівання холодного чистого повітря з використанням відпрацьованого, але теплого. При виході він матиме менший вміст кисню та температуру. Правильно організована вентиляційна система дозволить створити добрий мікроклімат у приміщенні.

Як діє рекуператор?

Монтується елемент у межах припливно-витяжної вентиляції, вартість установки рекуператора повітря можна уточнити у наших спеціалістів. Конструкція є квадратною або прямокутною коробкою-касетою, до неї надходить повітряна маса з вулиці. Під впливом потоку, що виводиться, вона гріється і згодом переміщається в кімнату. Для виключення з'єднання різних повітряних мас передбачається наявність спеціальних пластин.

Так забезпечується нагрівання без значних витрат, у зимовий період можна додатково встановити догрівач. При виборі дорогих систем, все необхідне може бути включено в один блок. Буріння, свердління та вплив на опорні плити виконується не завжди, все залежить від поставленої мети, особливостей приміщення, запасу грошових коштів. Наші спеціалісти допоможуть розібратися у всіх тонкощах та наддадуть корисні рекомендації. 

Вибір типу рекуператора

Замовити монтаж побутового рекуператора в Харкові можуть усі охочі, а для цього достатньо зв'язатися з нашим представником та викликати спеціаліста додому.

Актуальні варіанти рекуператора:

  • пластинчасті;
  • роторні;
  • перехресно-точний рекуператор;
  • рекуператор із проміжним теплоносієм;
  • камерний рекуператор;
  • фреоновий рекуператор.

Пластинчасті моделі

Вони відрізняються функціональними особливостями, якістю та вартістю, тому є найпопулярнішими. Найчастіше обираються рекуператори пластинчастого типу, які не такі дорогі та у той же час прості. Такий вибір відрізняється простою схемою без деталей з рухливістю, високим рівнем корисності, легким обслуговуванням. Вони не споживають енергії та дуже рідко ламаються. При цьому є ризик промерзання при низьких температурах зовнішнього середовища, що призведе до утворення наморозі, знадобиться спеціальний клапан-байпас. Він забезпечує подачу повітря в будинок без нагріву, наморозь поступово відтає і буде виведена.

Монтаж рекуператора

Ціна на встановлення рекуператора в приватному будинку залишається лояльною, при цьому ми гарантуємо акуратність, дотримання всіх стандартів та високу якість послуг. Враховуватиметься потужність, рівень шуму, допустимі умови використання, ККД, вартість. Якісні матеріали та гарне обладнання забезпечать комфорт та тривалий термін експлуатації.

Серед переваг обладнання є такі:

  • можливість постійної циркуляції повітря;
  • збереження тепла;
  • значна економія витрат за опалення.

Системи особливо актуальні за наявності великої площі або при високих стелях у приміщенні. Задля виконання робіт з високою якістю ми використовуємо Послуги субпідрядників. Серед наших послуг також є Влаштування підлог.


 

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи