__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Виготовлення м'яких меблів

Виготовлення м'яких меблів -фото

Компанія Fidelit-Stroy пропонує всі види послуг з ремонту, а також облаштування приміщень, зокрема приватних будинків, квартир, офісів тощо. Ми робимо з душею, працюємо за стандартами, враховуємо всі запити замовників. Найчастіше послуги надаються з урахуванням індивідуальних особливостей приміщень, що дозволяє обрати ідеальні розміри, забарвлення, отримати досить міцний каркас та наповнення з відповідними параметрами жорсткості. Індивідуальне Виготовлення та встановлення меблів дозволить втілити будь-які задуми, ми надаємо якісну, практичну та унікальну продукцію від виробника.

Широкий вибір м'яких меблів

Наша компанія має величезний досвід виготовлення різних конструкцій, у тому числі для встановлення в офісах, спальнях, віталень, передпокоях, дитячих, кабінетах та інших приміщеннях. Використання цеху, обладнаного сучасним обладнанням, дозволяє отримати ексклюзив і знайти рішення, яке гармонійно впишеться в вашу кімнату. Ми намагаємось запропонувати оформлення, яке вирішить всі запити та потреби клієнта, зберегти гармонію, затишок. Наші корпусні м'які меблі під ключ стануть ідеальним рішенням для будь-якого приміщення.

У тому числі ми можемо запропонувати виготовлення таких виробів:

 • ліжка. У тому числі з м'якими спинками, доповненими м'якими лавками, унікальним дизайном;
 • дивани. Отримують пряме, кутове виконання, можуть доповнюватись будь-якою системою розкладання, також актуальні модульні вироби. Вибір матеріалів оббивки та оформлення не обмежений, в тому числі іноді виконуються меблі на всю довжину стінки;
 • пуфи. Актуальні для доповнення крісел, диванів, туалетних столиків, декору передпокою. Можуть бути повністю м'якими, із прихованим усередині каркасом, з металевою основою тощо;
 • крісла. Ми пропонуємо як мінімалістичні рішення, так і розкішну класику з будь-яким типом поролону та дизайном. Використовуються різні матеріали, у тому числі шкіра та екошкіра.

Як відбувається процес виготовлення?

Ексклюзивні м'які меблі для дому виконуються індивідуально, тому спочатку потрібно позначити всі вимоги, створити ескіз. Етапи співробітництва:

 • звернення до компанії Fidelit-Stroy для консультації та виїзду замірника;
 • вибір дати, часу та місця зустрічі;
 • виконання вимірів, уточнення вимог;
 • підбір конструктивних рішень, тканини для оббивки, фурнітури, волокон для наповнення, кольору тощо;
 • оформлення домовленостей;
 • виготовлення м'яких меблів з урахуванням стандартів та вимог замовника;
 • перевірка відповідності проекту, доставка;
 • збирання та встановлення.

Для реалізації проектів використовується сучасне оснащення, також використовуються останні дизайнерські розробки. М'які меблі під замовлення в Харкові створюються за індивідуальною схемою, тому вдається отримати вироби, що повністю відповідають смакам замовника. Готові види меблів будуть доставлені в найкоротший термін, при цьому забезпечується довговічність, висока якість продукції. Оскільки м'які меблі використовуються тривалий час, варто віддати перевагу дійсно вартим пропозицій. Досвід, накопичений нашою компанією, дозволяє розширювати можливості та виконувати вироби зі складним декором чи конструкцією.

Чому варто замовити м'які меблі за індивідуальним проектом?

Послуги з виготовлення м'яких меблів дозволяють отримати інтер'єр, що відповідає вашому стилю, звичкам, статусу, забезпечити комфорт та естетику. Ми допоможемо отримати вироби, які підходять до решти оформлення, будуть дійсно зручними, міцними і надійними. Уподобання наших замовників можуть мати значні відмінності. Усім потрібна функціональність та краса, але дизайн відрізняється, ми забезпечуємо високу якість диванів, крісел та інших видів меблів для кожного замовника.

Переваги індивідуального підходу:

 • не буде проблем із підбором потрібного розміру, можна використовувати весь вільний простір;
 • вдається коригувати міцність, функціональність, вартість;
 • можуть використовуватися як дорогі, так і доступні матеріали, будь-які колірні рішення;
 • реалізація проектів будь-якої складності.

Зв'яжіться з нами для отримання консультації дизайнера та замовлення послуг, будемо раді допомогти.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи