__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ведення виконробом

Ведення виконробом -фото

Контроль у ході виконання ремонту є обов'язковим для здачі в строк, виключення або мінімізації простоїв, складання календарного плану. Для цього призначається відповідальний спеціаліст. Найчастіше практикується ведення процесу ремонту квартири виконробом, такі послуги пропонує компанія Fidelit-Stroy.

Ми робимо з душею, допомагаємо в організації процесів, виконуємо звіти, контролюємо витрати. Спеціаліст буде вашим помічником, який може професійно стежити за ситуацією та робочою бригадою. Нагляд дає гарантії, що всі види робіт будуть зроблені правильно.

У тому числі із залученням виконроба виконується узгодження витрат, терміну, він веде постійний контроль та відповідає за керівництво всіма процесами. Розцінки на послуги виконроба у Львові підтримуються на доступному рівні, дізнайтесь деталі у нашого представника. Пропонуємо розібратися у перевагі роботи із залученням спеціаліста.

Контроль процесу із залученням професіонала

В інтересах виконроба, щоб робітники справлялися з поставленими завданнями в межах обумовлених дат та домагалися відповідності стандартам. У разі відхилень від графіка або дефектів запитуватимуть із нього, тому ведеться контроль:

  • правильної послідовності робіт;
  • дотримання перевірених та обраних заздалегідь технологій;
  • якості матеріалів та рівня витрат;
  • постачання матеріалів, відповідність потрібної кількості;
  • дотримання правил та норм будівництва.

Звіти для замовника

Послуги узгодження робіт субпідрядників включають надання даних щодо виконаних операцій. З цієї причини відстежується виконання завдань, фахівець має глибокі знання у характерних для ремонту «підводних каменях», вміє перевірити різні приховані моменти та контролює ситуацію в процесі її реалізації.

Придбання, доставка всього необхідного та звітність

Також виконроб виконує низку інших важливих завдань:

  • контроль черговості запланованих дій;
  • вирішення будь-яких питань, пов'язаних з організаційними моментами;
  • придбання матеріалів;
  • планування доставки з урахуванням термінів та планів.

Одночасно клієнт отримує повноцінну звітність, всі суми, вкладені у ремонт, підтверджуються. При закупівлі береться до уваги кошторис. Відхилення не вітаються, це дозволяє уникнути надмірних витрат. Також наша компанія допоможе вам в оформленні кошторису. Виконроб розуміє, що саме і в якій кількості необхідно для реалізації певного завдання і де робити закупівлю. Розбирається в характеристиках товарів від різних брендів та може вибрати найкращий варіант, у тому числі з урахуванням вимог замовника та бюджету.

Відсутнє нав'язування певних товарів, але ми завжди рекомендуємо та радимо найкраще для ваших цілей та завдань. Незалежно від етапу ремонту, виконроб зможе дати звіт про виконане, провести консультації, допомогти виключити непотрібні витрати та вкластися до бюджету. Все це заощаджує ваші кошти, час та сили. Ви не будете змушені їздити магазинами, координувати діяльність бригад та виконувати інші завдання.

Інші види робіт

Ціна на послуги досвідченого виконроба залежить від низки факторів, зв'яжіться з нашим консультантом та отримайте докладні відповіді з усіх питань. У тому числі можливе вирішення сторонніх питань: пошук фахівців, виконання перекриття опалення, Вентиляція, води, газу для заміни комунікацій тощо. Нерідко доводиться мати справу з керуючими компаніями, все це робиться виконробом. Ви можете спокійно займатися своїми справами, а всі дії, пов'язані з ремонтом, виконає наш співробітник. Ви отримаєте якісну роботу та в обумовлені терміни.

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи