__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Монтаж електропроводки

Монтаж електропроводки -фото

У процесі підготовки приміщень потрібно ставити освітлювальні прилади, вимикачі, реалізувати підключення різного устаткування. У тому числі реалізується введення комунікацій, розмітка, штроблення, розрахунок напруги та багато інших операцій. Замовити монтаж електропроводки під ключ пропонує компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та реалізуємо будь-які проекти.

У кожному випадку складається індивідуальна схема, обирається місце розташування розеток тощо. У представленому відео ви можете ознайомитись з роботою на об'єкті з площею 112 кв. метрів. Монтаж та комутація розподільних коробок та інші дії з електрикою чорнової категорії виконуються до фінішного оздоблення, оскільки згодом вимагається усунення виїмок та підготовка поверхонь до шпалер або інших покриттів.

Чорновий електромонтаж

Представлене відео буде корисно для всіх, хто планує зайнятися ремонтом, зокрема, покращити або провести дроти, монтаж прихованих коробів для електропроводки, поставити щиток з урахуванням норм безпеки. До чорнового монтажу відноситься значний за трудомісткістю перелік робіт, насамкінець залишають лише чистову фурнітуру: розетки, освітлювальні прилади, електротехніка. Ціни є в нашому прайсі, в тому числі ми працюємо зі стінами з бетону, різних блоків, цегли та інших матеріалів.

Індивідуальне складання технічного завдання

Найчастіше послуги монтажу електропроводки у Харкові, у тому числі Монтаж електричної теплої підлоги, потребують індивідуального проектування. З цією роботою можуть впоратися наші фахівці, також можуть братися дані з вже готового проекту, як це було зроблено на об'єкті, що розглядається. Використовувався план електричних виводів та розеток. Це дозволяє врахувати розташування техніки, створити максимальний комфорт з урахуванням звичок замовників. Приступати до реалізації етапу слід після завершення перепланування, за потреби наші фахівці можуть виконувати зміни планування одночасно з розміщенням проводки.

Комплексне виконання робіт на об'єкті

Найчастіше наша компанія займається комплексними рішеннями, а саме Ремонт пiд ключ, ціна на монтаж підрозетників у бетонних стінах може бути розрахована будь-якої миті. Роботи проводяться за прайсом та з урахуванням стандартів. Метою є досягнення ідеального результату без зайвих витрат. Тому ми радимо виконувати монтаж електрики до нанесення штукатурки, часто так вдається уникнути штроблення.

Основні етапи робіт:

  1. Розмітка електрокрапок. Використовується сучасне обладнання, виконуються точні вимірювання, тому забезпечується висока точність. Також у етап входить монтаж розподільних коробок.
  2. Нарощування рідного кабелю. Реалізується тільки при необхідності, дозволяє змінити положення щитка для досягнення більшого комфорту або з метою збереження привабливості інтер'єру.
  3. Розміщення кабелю на всій території. Індивідуальна схема комутації розподільних коробок для квартир дозволяє отримати якісний результат. У проекті використовували кілька видів кабелів, зокрема під освітлення, для живлення розеток, окрему проводку для варильної поверхні. Також проклали слаботочний кабель для інтернету.
  4. Формування простору для підрозетників та їх монтаж. Використовуються спеціальні коронки, що дозволяє отримати акуратні отвори. Для досягнення рівня зі стіною попередньо ставляться маяки.
  5. Монтаж силового щита. На квартирі їх два, один слаботочний під трансформатори, роутер, а другий стандартний і розрахований на 60 модулів. Після врізання ставиться щит, набір елементів обирається індивідуально. У тому числі обов'язково забезпечити наявність пристрою захисного відключення, у проекті їх три. Для варильної поверхні поставлений дифавтомат, також встановлюється обладнання для контроля напруги. Для кожної кімнати стоять окремі автомати під освітлення та розетки, окремі елементи потрібні на бойлери, балкон та інші приміщення. Не забули і про захист всього щитка, її забезпечує відповідний автомат, у разі несправностей він відключить живлення.
  6. З'єднання комунікацій у розподільних коробках. Виконується спеціалістами, включає скрутку, зварювання та розміщення ізоляції.

Підсумки

При виконанні робіт ми завжди орієнтуємося на вимоги замовників, стандарти, власний досвід та набуті знання. За бажанням замовників можуть бути проведені роботи з укладання кабелю у гофрі, але в цьому випадку вартість буде збільшено. Для досягнення ідеального результату залучаються перевірені фахівці з досвідом роботи. Крім того, для всіх необхідних ремонтних дій ми використовуємо власне професійне обладнання.


 

Цікаво знати

Електромонтажні роботи під ключ у Харкові

У цьому відео ми розповідаємо про дуже важливий, відповідальний вид робіт - чорновий електромонтаж.

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи