__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Укладання ламінату

Укладання ламінату-фото

Ламінат користується високою популярністю, покриття має привабливі характеристики та відмінний зовнішній вигляд. Тому нерідко замінює пластик на балконах та інших кімнатах. Актуальне не тільки класичне укладання, а й діагональне розташування. Ціна на професійний монтаж ламінату розраховується індивідуально. Перпендикулярне укладання на клей, замкові системи, у різних положеннях потребує різної кількості зусиль, розрахунок виконується по прайсу, з урахуванням усіх деталей.

Чому варто звернутися до спеціалістів?

Якісне укладання ламінату на стяжку під ключ – оптимальне рішення, монтаж виглядає простим лише зі сторони. Потрібна увага до деталей та досвід, навіть найдорожче покриття просто зіпсувати через недосвідченість. Оздоблення стелі ламінатом у квартирі набагато складніше, а при отриманні недоліків підсумкова ціна зросте в рази. Фахівці компанії Fidelit-Stroy виконають настил ламінату у Харкові будь-якої складності, ми робимо з душею, використовуючи перевірені схеми укладання.

Переваги звернення:

 • можливий вертикальний монтаж ламінату на стіни, укладання на підлогу або стелю;
 • допомога у виборі матеріалів, підкладки, комплектуючих;
 • робота "під ключ", від підготовки поверхні до обробки швів панелей;
 • висока швидкість укладання;
 • гарантія якості.

Основні правила укладання

Дізнайтесь вартість укладання ламінату по діагоналі у нашого спеціаліста. Буде враховано тип покриття та інші нюанси.

Загальні правила:

 • огляд покриття. У разі виявлення панелей з дефектами їх не використовують;
 • матеріали заздалегідь заносять у приміщення. Упаковка залишається не розкритою;
 • покриття не слід стелити при ризику контакту з водою. Вона пройде через стики і приведе до псування;
 • основа вимагають підготовки. Буде забезпечена стійкість, сухість, усунуті забруднення, тріщини, перепади;
 • від стін необхідно зробити відступ. Це важливо для запобігання пошкоджень надалі, щонайменше 8 мм залишають з усіх боків;
 • використання спеціалізованих інструментів. Розцінки на укладання ламінату ялинкою та іншими способами залишаються доступними, ми використовуємо власне обладнання та інструменти професійного рівня.

Також наш співробітник реалізує розрахунки матеріалу, що дозволить мінімізувати витрати.

Підготовка та монтаж на різні поверхні

Від якості основи залежить підсумковий результат, тому спочатку потрібно огляд приміщення для оцінки поточної ситуації.

Дерев'яна основа

Стара підлога з дерева уважно перевіряється на відповідність до горизонтального положення, перепади не повинні перевищувати 2 мм на 2 м довжини. Якщо дефекти більш виражені, потрібне шліфування, оскільки буде втрачено потрібну жорсткість. Також може бути рекомендована заміна чи утеплення.

Бетонна основа

Також перевіряються перепади, нерідко потрібне попереднє нанесення стяжок, що самовирівнюються. Також рекомендується гідроізоляція з нахлистом смуг та перпендикулярним розташуванням. Монтується ламінат на підкладку.

Монтаж на лінолеум або паркет

За наявності лінолеуму також потрібна гідроізоляція та перевірка жорсткості, рівності. На паркет покриття укладається досить часто, але лише за його міцності. Всі елементи перевіряються, може бути потрібний ремонт, вирівнювання фанерними листами. Ремонт комерційної нерухомості вимагає більшої уваги фахівців.

Телефонуйте або пишіть, ми врахуємо всі побажання, виконаємо розрахунок матеріалів, надішлемо замірника. Ціни на монтаж ламінату або Укладання лінолеуму на дерев'яну підлогу вказані у прайсі. Працювати з нами вигідно, зручно та безпечно. На всі роботи надається гарантія.
 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи